خبر رسانی ایران
پنجشنبه 10 آذر 1390

نتایج اولیه انتخابات بر پیروزی بزرگ حزب در انتخابات تاکید می‌کند

پنجشنبه 10 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

حزب آزادی و عدالت مصر:
نتایج اولیه انتخابات بر پیروزی بزرگ حزب در انتخابات تاکید می‌کند

خبرگزاری فارس: حزب آزادی و عدالت مصر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نتایج اولیه مرحله اول انتخابات پارلمانی مصر (مجلس ملت) بر پیروزی بزرگ حزب در انتخابات تاکید می‌کند.

خبرگزاری فارس: نتایج اولیه انتخابات بر پیروزی بزرگ حزب در انتخابات تاکید می‌کند

به گزارش خبرنگار فارس در قاهره، حزب آزادی و عدالت مصر وابسته جماعت اخوان المسلمون که بازوی سیاسی حزب بشمار می‌اید، با انتشار بیانیه‌ای در صفحه فیس بوک خود بر ادامه پیروزی احزاب اسلام‌گرا در انتخابات پارلمان این کشور تاکید کرد.

ازادی و عدالت در این بیانیه اعلام کرد که حزب آزادی و عدالت همچنان در صدر و پس از آن حزب سلفی نور و حزب لیبرال جریان المصریه در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

افزون بر این‌که این بیانیه تاکید می‌‌کند که بازماندگان حزب ملی منحل سابق که از دست نشاندگان حسنی مبارک،‌ رئیس جمهور مخلوع مصر می‌باشند،‌ در نتوانستند موفقیتی احراز کنند.

حزب آزادی و عدالت در این بیانیه تاکید کرد که این حزب از 9 استانی که انتخابات در آن برگزار شده در 6 استان از دیگر لیست‌ها پیش افتاده و موفق شده 45 درصد ارا را به خود اختصاص دهد.

ازادی و عدالت می‌گوید: در حالی‌که شمارش آرا مرحله اول انتخابات پارلمانی مصر همچنان ادامه دارد، رقابت اصلی میان این حزب با حزب سفلی نور و حزب اسلام‌گرای الوسط است.

مرحله اول انتخابات پارلمانی مصر روز دوشنبه و سه شنبه گذشته در 9 استان قاهرة، اسکندریة، اسیوط، فیوم، دمیاط، البحر الاحمر، پورت سعید، کفر الشیخ و الاقصر برگزار شد.
 
انتهای پیام/++


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات