خبر رسانی ایران
شنبه 19 آذر 1390

مادرشوهر حتی مرد را هم کلافه کرد

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

مادرشوهر حتی مرد را هم کلافه کرد

خبرگزاری فارس: مردی در دادگاه خانواده گفت: مادرم دائم در خانه ما حضور داشته و در انجام کارها به همسرم کمک می‌کند؛ دیگر از این وضعیت خسته شده و خواهان جدایی هستم.

خبرگزاری فارس: مادرشوهر حتی مرد را هم کلافه کرد

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی شعبه 250 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این مرد در حضور قاضی این شعبه با بیان اینکه همسرم از عهده امور زندگی‌ بر نمی‌آید،‌اظهار داشت: او دائم غذاها را می‌سوزاند و زندگی‌مان نامرتب است.

وی ادامه داد: همیشه مادرم به کمک همسرم می‌آید ولی او پیر است و نمی‌تواند همیشه و تا آخر عمر در کنار ما باشد و زندگی‌مان را به همراه همسرم بچرخاند.

زن در دادگاه حضور داشت و با بیان اینکه شوهرم دروغ می‌گوید، عنوان کرد: شوهرم می‌داند که می‌توانم کار‌های منزل را انجام بدهم ولی مادرش اصرار دارد که دائم به بهانه کمک کردن در خانه ما حضور داشته باشد.

وی ادامه داد: حدود 3 سال از زندگی مشترک‌مان می‌گذرد و طی این 3 سال همیشه خانه را مرتب نگه داشته و غذاهای مورد علاقه شوهرم را درست کرده‌ام. مادر شوهرم خود اصرار دارد که همیشه به کمک من بیاید و هر روز از ساعت 8 صبح در خانه ما باشد.

مرد بار دیگر بیان کرد: همسرم مرا متهم به دروغگویی کرده ولی من دروغ نمی‌گویم و از اینکه همسرم نمی‌تواند هیچ کاری را انجام دهد، خسته‌ شده‌ام.

وی افزود: می‌خواهم از همسرم جدا شوم و بار دیگر ازدواج کرده و زندگی جدیدی را آغاز کنم.

بعد از چند دقیقه سکوت، قاضی زن و مرد را به مصالحه دعوت کرد و حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد.
انتهای پیام/


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات