خبر رسانی ایران
شنبه 14 آبان 1390

حماس تلاش اتحادیه عرب برای لغو محاصره غزه را خواستار شد

شنبه 14 آبان 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

حماس تلاش اتحادیه عرب برای لغو محاصره غزه را خواستار شد

خبرگزاری فارس: جنبش حماس از اتحادیه عرب خواست که در واکنش به دزدی دریایی رژیم صهیونیستی علیه کشتی‌های امدادرسانی به نوار غزه، تلاش برای لغو محاصره غزه را در دستور کار خود قرار دهد.

خبرگزاری فارس: حماس تلاش اتحادیه عرب برای لغو محاصره غزه را خواستار شد

به گزارش فارس به نقل از رسانه‌های فلسطین، جنبش حماس اقدام نیروی دریایی رژیم صهیونیستی در حمله به 2 کشتی کانادایی و ایرلندی امدادرسانی به نوار غزه را محکوم کرد.

حماس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که حمله صهیونیست‌ها به 2 کشتی"التحریر" کانادایی و "الحریه" ایرلندی که به منظور اعلام همبستگی با مردم محاصره شده غزه عازم این منطقه بودند، یک جنایت و نقض صریح قوانین و معاهدات بین‌المللی علیه آزادگان جهان و حامیان بین‌المللی صلح است. 
 
در این بیانیه آمده است که تداوم محاصره ظالمانه رژیم صهیونیستی و حملات این رژیم علیه کاروان‌های همبستگی با مردم غزه بخشی از جنایت‌های این رژیم علیه ملت فلسطین است که تاکنون نتوانسته است عزم و اراده فلسطینیان برای آزادسازی سرزمین و بازگشت به وطن خود را در هم بشکند و پس از این نیز موفق نخواهد شد.

حماس در این بیانیه همچنین از اتحادیه عرب خواست تا تلاش برای لغو محاصره غزه را در دستور کار خود قرار دهد و از سازمان ملل نیز خواست که به مسئولیت‌های خود برای پایان دادن به جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین عمل کند.
 
انتهای پیام/++منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000650


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic