خبر رسانی ایران
شنبه 14 آبان 1390

نمایشگاه دائمی صنعت ساختمان برپا می‌شود

شنبه 14 آبان 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

نمایشگاه دائمی صنعت ساختمان برپا می‌شود

خبرگزاری فارس: در راستای توسعه بازاریابی داخلی و بین المللی برای اولین بار در ایران بزرگترین نمایشگاه دائمی صنعت ساختمان و تاسیسات در جزیره کیش برپا می شود.

خبرگزاری فارس: نمایشگاه دائمی صنعت ساختمان برپا می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، نمایشگاه (buildex2012.13) با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی این منطقه و با مساحتی بالغ بر شش هزار و500 متر مربع به مدت یک سال از اسفندماه سال جاری برپا می شود.
برپایه این گزارش، شرکت نمایشگاهی آفتاب راهبر ایرانیان کیش مجری برگزاری این نمایشگاه خواهد بود و هدف اصلی برپایی آن تسهیل فرآیند تامین مصالح ساختمانی برای ساخت و سازهای جزیره کیش و همچنین ایجاد زمینه های بازاریابی برای محصولات صنعت ساختمان ایران در کشورهای منطقه از جمله حوزه خلیج فارس است.
بنابراین گزارش، همزمان با برپایی این نمایشگاه امکانات رفاهی و اقامتی متنوعی برای شرکت کنندگان تدارک دیده شده و برنامه ریزی های گسترده ای در راستای جذب ترافیک بازدیدکنندگان در قالب تورهای تجاری داخلی و خارجی قبل و حین برپایی نمایشگاه صورت گرفته است.
بر اساس این گزارش، با توسعه ساخت و سازها در جزیره کیش، تامین مصالح و تجهیزات ساختمانی متناسب با نیازها پیش نمی رود و با برپایی این نمایشگاه دائمی فرصت های بیشتری پیش روی فعالان ساخت و ساز این جزیره ایجاد می شود.
این گزارش می افزاید:ایجاد فضای سالم و رقابتی، حذف واسطه ها و معرفی برندهای برتر صنعت ساختمان از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه بوده و در عین حال باعث خواهد شد تا یک پایگاه قدرتمند و فعال در سطح جنوب کشور و
حوزه خلیج فارس ایجاد شده و زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی و همچنین ارائه تکنولوژی نوین صنعت ساختمان را متناسب با نیازهای این منطقه فراهم شود.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت www.aftabrahbar.com اطلاعات جامع تری را در رابطه با برپایی این نمایشگاه کسب کنند.
انتهای پیام/صمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000613


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic