خبر رسانی ایران
شنبه 14 آبان 1390

محمدی: ازبکستان حریف اصلی ما است/بازیکنان با یک گل سیر نمی‌شوند

شنبه 14 آبان 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

انتظار برد با 5،6 گل را داشتم
محمدی: ازبکستان حریف اصلی ما است/بازیکنان با یک گل سیر نمی‌شوند

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال جوانان گفت: حریف اصلی ایران برای صدرنشینی ازبکستان است.

خبرگزاری فارس: محمدی: ازبکستان حریف اصلی ما است/بازیکنان با یک گل سیر نمی‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اکبر محمدی پس از پیروزی چهار بر صفر ایران مقابل ترکمنستان در کنفرانس خبری گفت: به جهت بازی در هوای سرد و زمینی که بازیکنان کمتر با آن آشنا هستند در نیمه اول موقعیت های زیادی داشتیم، اما توانستیم فقط یک گل به ثمر برسانیم. در نیمه دوم درست مثل بازی اول مقابل هند به بازی مسلط شدیم و توانستیم سه گل دیگر به ثمر برسانیم. 

وی افزود: بازیکنان ما در این مسابقه، راحت‌تر از بازی اول قابلیت های تکنیکی و تاکتیکی شان را به نمایش گذاشتند. با توجه به شرایط زمین و بازی در زیر نور در دو بازی عادت کرده اند و توانستند برنامه‌های تاکتیکی را به خوبی در زمین پیاده کنند.

وی در ادامه با اشاره به تعویض های تیم در نیمه دوم گفت: در نیمه اول بسیار خوب بازی کردیم و چندین موقعیت گلزنی را هم از دست دادیم اما تغییر آرایشی تیم در نیمه دوم جواب داد و نفراتی که به میدان آمدند هم آهنگ بازی را سریع‌تر کردند. من خوشحالم تمام این مسائل باعث پیروزی قاطع تیم ایران در این بازی شد. البته ایران می‌تواند بیش از این هم پیشرفت کند چرا که در این مسابقه اشتباهات زیادی خصوصا در خط حمله داشتیم و نیاز است بازیکنان را از نظر روحی و انگیزشی تقویت کنیم تا بهتر از این بازی کرده و از فرصت‌ها به خوبی استفاده کنند.

 محمدی با بیان اینکه در این مدت استعدادیابی خوبی در 9 منطقه کشور صورت گرفته و بازیکنان ایران که در این مسابقات حضور دارند، 17 و 18 ساله هستند، گفت: در بازی قبل هم گفتم که بازیکنان ذخیره ما در حد بازیکنان فیکس هستند و روی نیمکت ما هم نفراتی وجود دارند که می‌توانند با حضور در ترکیب اصلی به موفقیت تیم کمک کنند. به همین خاطر از همه بازیکنان بازی هند در شروع بازی استفاده نکردیم و با اعمال تغییرات در نیمه اول بازی هم شرایط را برای مربی ترکمنستان سخت کردیم و هم به این نتیجه رسیدیم که به برخی بازیکنان را چگونه به خدمت بگیریم تا اثر بهتری داشته باشند.

سرمربی تیم جوانان در پاسخ به این سوال که آیا انتظار پیروزی با چهار گل برابر ترکمنستان را داشته یا نه گفت: پیش از بازی هم به دوستان گفتم همیشه اعتقاد دارم ظرفیت تیم جوانان بسیار بالاست و انتظار پیروزی با 5 تا 6 گل را داشتم. اینکه بازیکنان این مسئله را باور کرده و با یکی دو گل سیر نمی‌شوند و تشنه به ثمر رساندن گل‌های بیشتر هستند، موضوعی ارزشمند است و نشان می دهد که بازیکنان به خودباوری رسیده اند.

وی در پایان در بازی آینده مقابل پاکستان گفت: با پیروزی برابر پاکستان در بازی آینده که دور از دسترس نیست، صعودمان به مرحله بعد را قطعی می‌کنیم تا با روحیه بالاتر بهترین بازی خود را در نبرد صدرنشینی برابر ازبکستان ارائه دهیم. همانطور که می دانید حریف اصلی ما ازبکستان است و ما باید برای بدست آوردن صدر جدول در روز آخر ازبکستان را شکست دهیم.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000415


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic