خبر رسانی ایران
شنبه 29 بهمن 1390

آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور 91 از 30 بهمن

شنبه 29 بهمن 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور 91 از 30 بهمن

خبرگزاری فارس: مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون سراسری 91 از 30 بهمن‌‌ماه آغاز می‌شود و به مدت 4 روز ادامه دارد.

خبرگزاری فارس: آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور 91 از 30 بهمن

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور سراسری برای داوطلبانی که در 16 تا 30 آذرماه ثبت‌نام نکرده‌اند، از 30 بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا 3 اسفندماه ادامه دارد.

داوطلبانی که در مهلت اولیه ثبت‌نام کرده‌اند، باید با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری یا کدرهگیری و اطلاعات فردی نسبت به مشاهده  اطلاعات ثبت‌نامی و در صورت لزوم نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی با در نظر گرفتن موارد ذیل اقدام کنند.

الف - دیپلمه‌های سال 83 و ماقبل اجازه ویرایش اطلاعات خود را دارند ولی چنانچه خواستار اصلاح سال اخذ مدرک دیپلم خود به سال‌های 84 و بعد از آن باشند لازم است ابتدا نسبت به مشاهده سوابق تحصیلی اقدام و در صورت تأیید وارد بخش مربوط به ویرایش تقاضانامه شوند و در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات سوابق تحصیلی به اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرک دیپلم خود مراجعه کنند.

ب- دیپلمه‌های سال‌های 84 و بعد از آن اجازه ویرایش اطلاعات آزمون خود را داشته اما اجازه ویرایش اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی را نخواهند داشت. در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی لازم است به آموزش و پرورش محل اخذ دیپلم خود مراجعه کنند.

ج- داوطلبانی که در آزمون ثبت‌نام کرده اما موفق به اعلام علاقمندی به دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات غیرانتفاعی نشده یا علاقمند به شرکت در گروه‌های آزمایشی هنر یا زبان‌های خارجی بوده اما علاقمندی خود را در مرحله ثبت‌نام اعلام نکرده‌اند نیز می‌توانند در زمان اعلام شده از طریق کارت اعتباری علاقه مندی که در مرحله اول ثبت‌نام (16/9/90 تا 30/9/90)خریداری کرده‌اند یا از طریق پرداخت الکترونیکی در این مرحله نسبت به خرید کارت اعلام علاقه مندی اقدام و سپس در بخش اعلام علاقه‌مندی، علاقه مندی خود را مشخص کنند.

متقاضیانی که به هر دلیل در تاریخ‌های تعیین شده موفق به ثبت‌نام در آزمون سراسری سال 1391 نشده‌اند باید از 30 بهمن‌ماه تا 3 اسفندماه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با توجه به دستورالعمل مربوط نسبت به ثبت‌نام در آزمون  اقدام کنند.

داوطلبان باید از طریق  کارت اعتباری که در مرحله اول ثبت‌نام (16/9/90 لغایت 30/9/90) خریداری  کرده‌اند و آن را در اختیار دارند یا از طریق پرداخت الکترونیکی در این مرحله نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس به بخش مربوط به ثبت‌نام جدید مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

انتهای پیام/


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات