خبر رسانی ایران
شنبه 29 بهمن 1390

پرداخت عیدی تمام فرهنگیان تا آخر بهمن/ واریز سرانه 30 میلیاردی به حساب مدارس

شنبه 29 بهمن 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس خبرداد:
پرداخت عیدی تمام فرهنگیان تا آخر بهمن/ واریز سرانه 30 میلیاردی به حساب مدارس

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش از پرداخت عیدی تمام فرهنگیان تا پایان بهمن سال جاری خبر داد‌ و گفت: سرانه 30 میلیارد تومانی نیز به حساب تمام مدارس کشور واریز شده است.

خبرگزاری فارس: پرداخت عیدی تمام فرهنگیان تا آخر بهمن/ واریز سرانه 30 میلیاردی به حساب مدارس

حمیدرضا حاجی‌بابایی، وزیر آموزش و پرورش در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: حقوق بهمن فرهنگیان پرداخت شده و تمام پرداختی‌ها مانند اضافه کار و حق‌التدریس تا پایان دی ماه تسویه شده است البته یک دو مورد از سایر باقی مانده است که در تلاش برای پرداخت هستیم.

وی در خصوص عیدی فرهنگیان ادامه داد: به تمام استان‌ها اعلام کرده‌ایم که عیدی فرهنگیان باید در بهمن پرداخت شود که تا کنون برخی استان‌ها پرداخت کرده‌اند و برخی طی روزهای آینده پرداخت می‌کنند.

وزیر آموزش و پرورش به واریز بخشی دیگر از سرانه به حساب مدارس خبر داد و گفت:‌ پرداخت‌های که به جزء واریز آخر در مدارس انجام شده است، معادل کل سرانه سال گذشته بوده است.

وی میزان سرانه‌ای که طی چند روز گذشته به حساب مدارس واریز شده است را 30 میلیارد تومان ذکر کرد و افزود:‌ این سرانه به حساب تمام مدارس به طور مستقیم واریز شده است.

وی تأکید کرد: پرداخت سرانه به مدارس بیش از سرانه سال گذشته ، در حالی است که مدارس کشور از پرداخت 50 درصد هزینه آب، برق و سوخت معافند.

انتهای پیام/


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic