خبر رسانی ایران
شنبه 29 بهمن 1390

قدردانی سفیر ایران از مواضع ضد صهیونیستی نخست وزیر سابق لبنان

شنبه 29 بهمن 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

قدردانی سفیر ایران از مواضع ضد صهیونیستی نخست وزیر سابق لبنان

خبرگزاری فارس: سفیر ایران ضمن دیدار با نخست وزیر سابق لبنان، از مواضع ضد صهیونیستی و حمایت‌های وی از مقاومت تقدیر و تشکر کرد.

خبرگزاری فارس: قدردانی سفیر ایران از مواضع ضد صهیونیستی نخست وزیر سابق لبنان

به گزارش خبرگزاری فارس، غضنفر رکن آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه ضمن دیدار با "سلیم الحص" نخست وزیر سابق لبنان، از مواضع ضد صهیونیستی و حمایت‌های وی از مقاومت تقدیر و تشکر کرد.

رکن آبادی در این دیدار با تبریک میلاد حضرت رسول اعظم(ص) از اقدام سلیم الحص در استعفا از نائب رئیسی موسسه توسعه دموکراسی قطر به دلیل حضور رئیس این موسسه در کنفرانسی در فلسطین اشغالی، تقدیر و تشکر کرد و این حرکت را بیانگر وجدان آگاه و بصیرت سلیم الحص و شناخت صحیح وی از توطئه‌های جاری در منطقه دانست.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در این دیدار همچنین آخرین دستاوردها و پیشرفت‌های جدید حاصله در زمینه‌های هسته‌ای، علمی و صنعتی و همچنین نتایج سفر اسماعیل هنیه نخست وزیر دولت منتخب فلسطین به کشورمان را تبیین کرد.

سلیم الحص با ابلاغ سلام‌های گرم خود به مقامات و مسئولین عالیرتبه جمهوری اسلامی ایران، اقدام اخیر خود در اعتراض به حضور برخی شخصیت‌های عرب در فلسطین اشغالی را یک تکلیف عنوان و از مواضع و حمایت‌های کشورمان از ملتهای مظلوم و مستضعف بویژه فلسطین و لبنان قدردانی کرد.

انتهای پیام/


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات