خبر رسانی ایران
شنبه 29 بهمن 1390

فرایبورگ – بایرن، تقابل ضعیف ترین خط دفاع با بهترین خط حمله لیگ

شنبه 29 بهمن 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

هفته بیست و دوم بوندس لیگا آلمان
فرایبورگ – بایرن، تقابل ضعیف ترین خط دفاع با بهترین خط حمله لیگ

خبرگزاری فارس: در ادامه مسابقات هفته بیست و دوم بوندس لیگا آلمان بهترین خط حمله فصل جاری برابر ضعیف ترین خط دفاع لیگ قرار می گیرد.

خبرگزاری فارس: فرایبورگ – بایرن، تقابل ضعیف ترین خط دفاع با بهترین خط حمله لیگ

به گزارش خبرگزاری فارس، در شرایطی که پیکارهای این هفته امشب (جمعه) با انجام مصاف هوفن هایم و ماینس آغاز خواهد شد، فردا عصر)شنبه) این پیکارها با انجام شش دیدار ادامه خواهد یافت که در آخرین دیدار این تاریخ فرایبورگ به استقبال از بایرن مونیخ خواهد شتافت.

براساس آمار موجود این مصاف صحنه ای برای تقابل ضعیف ترین خط دفاع فصل جاری(فرایبورگ با 47 گل خورده) با توانمندترین خط آتش مسابقات(بایرن با 49 گل زده) است. از این رو تصور می شود باوارایی ها پس از کسب برد 7 بر صفر بازی رفت، در حال آماده سازی خود برای کسب پیروزی پرگل دیگری هستند.

در دیداری دیگر بایرلورکوزن که سه شنبه شب در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در ورزشگاه بای آره نا 3 بر یک مغلوب بارسلونا شد، در همین زمین میزبان آگسبورگ خواهد شد. اما بورسیامونشن گلادباخ بار سفر به کایزرس لاترن خواهد بست.

بورسیادورتموند که فصل گذشته را با قهرمانی لیگ به پایان رساند، در میهمانی هرتابرلین شرکت می کند. کلن نیز راهی بازی خارج از خانه با نورنبرگ خواهد شد. اما در آخرین بازی، دربی شمال آلمان میان دو تیم بندرنشین هامبورگ و وردربرمن انجام خواهد شد.

در شرایط کنونی بورسیادورتموند با 46 امتیاز صدرنشین است. بایرن مونیخ با 44 امتیاز صاحب رده دوم است. همچنین بورسیامونشن گلادباخ ، شالکه و وردربرمن به ترتیب با 43 ، 41 و 33 امتیاز در رده های سوم تا پنجم جای گرفته اند.

انتهای پیام/خ


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات