خبر رسانی ایران
پنجشنبه 11 اسفند 1390

عمران شهرها و روستاها ارتباط مستقیم با انتخاب نمایندگان مجلس دارد

پنجشنبه 11 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

سرپرست فرمانداری فریمان:
عمران شهرها و روستاها ارتباط مستقیم با انتخاب نمایندگان مجلس دارد

خبرگزاری فارس: سرپرست فرمانداری فریمان گفت: انتخابات آزمون بزرگ علاقه‌مندی مردم به مذهب و میهن محسوب می‌شود و در این راستا عمران شهرها و روستاها ارتباط مستقیم با انتخاب نمایندگان مجلس دارد.

خبرگزاری فارس: عمران شهرها و روستاها ارتباط مستقیم با انتخاب نمایندگان مجلس دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مجتبی بزم‌آرا با حضور در جمع دانش‌آموزان آموزشگاه شبانه‌روزی محمودیه فریمان اظهار داشت: دانش‌آموزان با توجه به تاثیرگذاری خود، می‌توانند نقش موثری در ترغیب و هدایت افکار عمومی برای حضور در انتخابات داشته باشند.

سرپرست فرمانداری فریمان در پاسخ به سوالات دانش‌آموزان مبنی بر ویژگی‌های کاندیداهای اصلح گفت: تجربیات فرد از جمله سوابق کاری، تحصیلات و نیز خط مشی فکری نامزدها باید در انتخاب آنان لحاظ شود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان فریمان با بیان اینکه عمران شهرها و روستاها ارتباط مستقیم با نوع انتخاب نمایندگان مجلس دارد، تصریح کرد: در نهایت کاندیدایی که بتواند رای اکثریت را به دست آورد برای همگان قابل احترام است.

وی تصریح کرد: مسلما هرچه میزان مشارکت مردم در انتخابات و پشتوانه اجتماعی نمایندگان مجلس بیشتر باشد، توفیق آنان در انجام وظایف نمایندگی نیز بیشتر می‌شود.

بزم‌آرا با تشریح شرایط جهانی و تحولات منطقه، تهدیدات آمریکا و هم پیمانانش را ناکارآمد خواند و ادامه داد: اگر آنان توان مقابله با ملت و عبور از مرزهای ایران اسلامی را داشتند، تا به حال این کار را انجام می‌دادند.

انتهای پیام/آ30


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات