خبر رسانی ایران
پنجشنبه 11 اسفند 1390

حضور در انتخابات وظیفه و حق مسلم هر ایرانی است

پنجشنبه 11 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

مدیرکل کمیته امداد کردستان:
حضور در انتخابات وظیفه و حق مسلم هر ایرانی است

خبرگزاری فارس: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: حضور در انتخابات وظیفه‌ای شرعی و حق مسلم هر ایرانی متعهد است.

خبرگزاری فارس: حضور در انتخابات وظیفه و حق مسلم هر ایرانی است

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، قنبر موسی‌نژاد ظهر امروز در جمع کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) در سنندج، با تاکید بر حضور حداکثری همه مردم ایران در انتخابات، اظهار داشت: شرکت در انتخابات وظیفه ملی، تکلیف بزرگ و واجبی است که بر عهده ما گذاشته شده و در شرایط کنونی با توجه به بیداری اسلامی باید به این وظیفه خود به خوبی عمل کنیم.

به گفته وی، حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات بارزترین نماد قدرت و مردم‌سالاری دینی است که افزایش قدرت ایران در منطقه و ثبات کشور را به همراه دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان حضور حداکثری مردم در انتخابات را مایه سربلندی و سرافرازی نظام مقدس جمهوری دانست و گفت: به طور قطع در این دوره از انتخابات نیز مردم با مشارکت گسترده و دشمن شکن خود یاس و ناامیدی دشمنان را به وجود می‌آورند.

موسی‌نژاد به گوشه‌ای از بیانات مقام معظم رهبری در مورد انتخابات اشاره کرد و ادامه داد: انتخابات یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های این نظام اسلامی است و همواره حضور پرشور و آگاهانه مردم در انتخابات‌ها موجب یاس دشمنان شده است.

وی وحدت و همدلی مردم و مسئولان را رمز پیروزی ایران اسلامی در طول این سال‌ها دانست و گفت: مردم ایران اسلامی با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای در 12 اسفند ماه از انقلاب اسلامی و آرمان‌های مقدس آن صیانت خواهند کرد و اجازه نخواهند داد خدشه‌ای به این نظام الهی وارد شود.

این مسئول در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به 14 اسفند سالروز تاسیس نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) و همچنین هفته احسان و نیکوکاری، تصریح کرد:‌ مشارکت همه کارکنان این نهاد مقدس در برنامه‌های مختلف به ویژه در برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشن نیکوکاری امری لازم و ضروری است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کردستان متذکر شد: در طول سال‌جاری که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال جهاد اقتصادی نامگذاری شده حرکت‌های جهادی و خوبی در عرصه‌های مختلف در این نهاد مقدس انجام شده که زمینه رفع مشکلات و همچنین توانمندسازی اقشار محروم را فراهم کرده است.

موسی‌نژاد اذعان داشت: امیدواریم در روزهای باقیمانده به پایان سال با تلاش مضاعف شما حرکت‌های بزرگ دیگری در عرصه خدمات‌رسانی و تکریم ارباب رجوع این نهاد الهی در سطح استان را شاهد باشیم.

انتهای پیام/ن۲۰


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات