خبر رسانی ایران
پنجشنبه 11 اسفند 1390

ورزش تنها در پول خلاصه نمی‌شود

پنجشنبه 11 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس گروه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان:
ورزش تنها در پول خلاصه نمی‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس گروه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: بازیکنان کبدی نشان دادند که ورزش تنها در پول خلاصه نمی‌شود.

خبرگزاری فارس: ورزش تنها در پول خلاصه نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، کامران ارباب‌زاده ظهر امروز در حاشیه رقابت‌های هفته آخر دور برگشت لیگ برتر کبدی باشگاه‌های کشور و فینال این مسابقات که بین دو تیم کبدی راه و ترابری استان اصفهان و تیم کبدی ایثار محمد‌آباد گرگان برگزار شد و با نتیجه 25 بر 17 به نفع راه و ترابری پایان یافت، اظهار داشت: بازی این دو تیم علاوه بر سختی خود این ورزش از لحاظ فیزیکی نیز از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بود.

وی گفت: تیم کبدی راه ‌و ترابری استان اصفهان با وجود کمبود‌هایی از نظر اعتبارات، با تلاش و پشتکار خود نشان دادند که ورزش تنها در مقوله پول خلاصه نمی‌شود.

رئیس گروه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان تاکید کرد: تیم کبدی راه و ترابری استان اصفهان با دست خالی به موفقیت لازم در این بازی دست پیدا کرد.

وی در مورد بازی فینال لیگ برتر کبدی باشگاه‌های کشور که در سالن 17 شهریور اصفهان برگزار شد، تصریح کرد: این رقابت با دو اصل غیرت و جوانمردی برگزار شد.

ارباب‌زاده در ادامه صحبت‌های خود اشاره‌ای به اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در سال جاری کرد و بیان داشت: اعتبارت در حال حاضر در اختیار اداره کل قرار دارد و تا چهار تا پنج روز آینده بین هیئت‌های ورزشی استان اصفهان که بالغ بر 600 هیئت را تشکیل می‌دهند تقسیم می‌شود.

وی اظهار داشت: اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان که قرار است بین 50 هیئت ورزشی استان و پس از آن در 23 شهرستان تقسیم شود، با تلاش رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان به حساب ورزش استان واریز شده است.

انتهای پیام/و۲۰






شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات