خبر رسانی ایران
پنجشنبه 11 اسفند 1390

با یک اختلاف دو پوئنی کبدی گرگان به هم ریخت

پنجشنبه 11 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

در لیگ کبدی
با یک اختلاف دو پوئنی کبدی گرگان به هم ریخت

خبرگزاری فارس: مربی تیم کبدی ایثار محمد‌آباد گرگان گفت: بازی بین دو تیم کبدی راه‌‌آهن و گرگان بسیار زیبا بود اما با یک اختلاف دو پوئنی که توسط داور گرفته شد، تیم کبدی گرگان به هم ریخت.

خبرگزاری فارس: با یک اختلاف دو پوئنی کبدی گرگان به هم ریخت

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمد شعبانی ظهر امروز در حاشیه رقابت‌های هفته آخر دور برگشت لیگ برتر کبدی باشگاه‌های کشور و فینال این مسابقات که بین دو تیم کبدی راه و ترابری استان اصفهان و تیم کبدی ایثار محمد‌آباد گرگان برگزار شد و با نتیجه 25 بر 17 به نفع راه و ترابری پایان یافت، اظهار داشت: با اختلاف دو پوئنی داور، تیم کبدی راه و ترابری بازی را به صورت بسته ادامه داد و بازیکنان خود را به صورت تهاجمی وارد میدان نکرد.

وی با بیان اینکه بسته بازی کردن نیم کبدی راه و ترابری، ریسک نیم کبدی ایثار محمد‌آباد گرگان را افرایش داد، تصریح کرد: در مجموع بازی امروز از زیبایی و قدرت بالایی برخوردار بود.

مربی تیم کبدی ایثار محمد‌آباد گرگان ادامه داد: تیم کبدی راه و ترابری استان اصفهان هزینه زیادی برای این ورزش انجام داده است به طوری که درآمد بازیکنان تیم کبدی محمد‌آباد گرگان به یک سوم درآمد بازیکنان کبدی راه و ترابری نیز نمی‌رسد.

وی اضافه‌ کرد: تیم کبدی راه‌ و ترابری استان اصفهان در لیگ امسال از قوی‌ترین بازیکنان کبدی کشور سود خوبی را عاید خود کرد.

شعبانی میزبانی استان اصفهان را در رقابت‌های کبدی لیگ برتر کشور بسیار خوب ارزیابی کرد.

وی در مورد برنامه‌های آتی تیم کبدی محمد‌آباد گرگان تاکید کرد: با وجود حمایت‌کننده‌های خوب مالی برای ورزش کبدی که به دنبال آن هستیم می‌توانیم این تیم را با قدرت بیشتری به سمت جلو هدایت کنیم.

انتهای پیام/و۲۰


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic