خبر رسانی ایران
پنجشنبه 11 اسفند 1390

کریمی: حضور در انتخابات تأیید نظام جمهوری اسلامی است

پنجشنبه 11 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

/لحظه به لحظه با انتخابات مجلس نهم/-310
کریمی: حضور در انتخابات تأیید نظام جمهوری اسلامی است

خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به اهمیت حضور پرشور و آگاهانه آحاد مردم در پای صندوق‌های رأی گفت: حضور در این انتخابات به نوعی تأیید نظام جمهوری اسلامی ایران است.

خبرگزاری فارس: کریمی: حضور در انتخابات تأیید نظام جمهوری اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، قاسم کریمی دقایقی پیش در راستای سلسله نشست‌های انتخاباتی سرپرستی خبرگزاری فارس خراسان جنوبی به بیان دیدگاه‌های خود در زمینه انتخابات پرداخت.

کریمی اظهار داشت: مردم باید بدانند که حضور آنها تنها انتخاب نماینده برای مجلس نیست بلکه این حضور نشان‌دهنده پایبندی مردم به اوامر رهبری و ولایت فقیه است. وی با اشاره به اینکه علما حضور در انتخابات را واجب شرعی اعلام کرده‌اند، گفت: علاوه بر تکلیف شرعی ما یک تکلیف ملی نیز برای حضور در پای صندوق‌های رأی داریم که باید فردا به آن به نحو درست عمل کنیم.

 

*کرسی‌های آزاداندیشی راهی برای بصیرت‌دهی به دانشجویان است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به برگزاری جلسات کرسی‌های آزاداندیشی در این دانشگاه که مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز است، اشاره کرد و افزود: این جلسات فرصت مناسبی برای بصیرت‌دهی به قشر دانشجو که نقش مهمی را در کشور دارد، است.

 

*حضور جوانان در انتخابات نشانه پایبندی به ارزش‌های اسلامی است

کریمی بر حضور نیروهای جوان و قشر تحصیلکرده در این انتخابات تأکید کرد و اظهار داشت: حضور این نسل نشانه پایبندی آنها به اصول و ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی است و این پیام مهمی در بردارد.

وی در مورد جو انتخاباتی دانشگاه علوم پزشکی نیز گفت: سه نفر از کاندیداها در این مدت در دانشگاه علوم پزشکی حضور پیدا کردند و جلساتی را با دانشگاهیان داشتند و به بیان برنامه‌های خود پرداختند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ادامه داد: برگزاری این جلسات در راستای شناخت بیشتر دانشجویان از کاندیداهای اصلح تاثیر زیادی داشته است و جو انتخاباتی مناسبی را در سطح دانشگاه در این ایام شاهد بودیم.

انتهای پیام/ش20


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات