خبر رسانی ایران
دوشنبه 22 اسفند 1390

از دروازه‌بانی همسر عابدزاده تا بازی خداحافظی حمیدی و کشتی‌رانی

دوشنبه 22 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

حاشیه‌های دیدار تیم ملی فوتسال بانوان و هنرمندان
از دروازه‌بانی همسر عابدزاده تا بازی خداحافظی حمیدی و کشتی‌رانی

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتسال بانوان و یکی از داوران با تجربه این رشته در دیدار خیریه تیم ملی فوتسال بانوان و تیم هنرمندان از عرصه بازی و قضاوت خداحافظی کردند.

خبرگزاری فارس: از دروازه‌بانی همسر عابدزاده تا بازی خداحافظی حمیدی و کشتی‌رانی

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، دیدار خیریه تیم ملی فوتسال بانوان ایران و تیم هنرمندان به نفع کودکان بی‌سرپرست که قرار بود ساعت 14 امروز برگزار شود با 45 دقیقه تأخیر آغاز شد.

 

* تیم فوتسال هنرمندان با لباس‌های صورتی رنگ وارد زمین شد و نفیسه لطیفیان، همسر احمدرضا عابدزاده درون دروازه این تیم ایستاده بود.

* نیلوفر اردلان، عضو تیم ملی فوتسال بانوان هدایت تیم هنرمندان را برعهده داشت.

* در استراحت بین دونیمه از حمیده حمیدی، دروازه‌بان سابق تیم ملی که بازی خداحافظی خود را انجام می‌داد، تقدیر شد. علاوه بر این شیدا کشتی‌رانی، از داوران فوتسال بانوان نیز به عنوان بازی خداحافظی خود در این دیدار قضاوت کرد.

* فریده شجاعی نایب رئیس فدراسیون فوتبال در امور بانوان، فاطمه فهیمی رئیس کمیته داوران در بخش بانوان، منصوره افشار نایب رئیس باشگاه هنرمندان و دبیر ورزش شورای شهر در این مسابقه حضور داشتند.

* عکاسان و خبرنگاران زیادی برای پوشش این مسابقه در سالن ورزشی غدیر حضور داشتند.

* پس از پایان بازی وجوه نقدی برای کمک به کودکان بی‌سرپرست جمع‌آوری شد و علاوه بر آن بازارچه خیریه‌ای نیز برای تهیه مایحتاج شب عید نیازمندان برپا شد.

 انتهای پیام/م


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات