خبر رسانی ایران
دوشنبه 22 اسفند 1390

رویکرد شهرداری حمایت از ورزش است

دوشنبه 22 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

شهردار زنجان:
رویکرد شهرداری حمایت از ورزش است

خبرگزاری فارس: شهردار زنجان گفت: رویکرد شهرداری زنجان حمایت از همه رشته‌های ورزشی است.

خبرگزاری فارس: رویکرد شهرداری حمایت از ورزش است

به گزارش خبرگزاری فارس در زنجان، ناصر موسوی ظهر امروز در نشست مجمع عمومی هیئت ورزش‌های سه گانه استان زنجان با اشاره به رویکرد شهرداری زنجان برای حمایت از ورزش اظهار کرد: با توجه به فعالیت 49 هیئت ورزشی در استان زنجان شهرداری مسئولیت سنگینی را برعهده گرفته است.

وی به مسئولیت خود در هیئت ورزش‌های سه گانه اشاره کرد و افزود: برای متهم نشدن در حمایت از ورزش‌های سه گانه شهرداری زنجان کار سختی را در پیش دارد.

رئیس هیئت ورزش‌های سه گانه استان زنجان از افزایش سطح کیفی و کمی مسابقات برگزار شده در سطح کشور خبر داد و گفت: افزایش تعداد تیم‌های استان زنجان در لیگ‌های کشوری هم بیانگر ارتقای این ورزش در سطح استان زنجان است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد ورزشکاران تیم ملی از استان زنجان هستند، ادامه داد: لازم است که زمینه اعزام‌هایی برای این ورزشکاران به خارج از کشور فراهم شود.

موسوی استفاده از تجارب اعزام‌ها را برای ورزشکاران بسیار گران قیمت اعلام کرد و افزود: فراهم کردن اعزام‌هایی به مسابقات خارج از کشور یک ضرورت است.

وی با اشاره به مشکل بودن انجام ورزش‌های سه گانه نسبت به سایر ورزش‌ها تصریح کرد: فعالان در این ورزش به مردان و زنان آهنین معروف هستند.

رئیس هیئت ورزش‌های سه گانه استان زنجان ادامه داد: مردم اغلب شناختی از ورزش‌های سه گانه ندارند.

وی با گلایه از صدا و سیما برای عدم پوشش مسابقات ورزش‌های سه گانه گفت: اگر لازم باشد هیئت هزینه تولید برنامه در این باره را می‌پردازد، تا لااقل جامعه شناختی از این ورزش به دست آورد.

موسوی پخش برنامه از تلویزیون را موجب شناخت و همچنین بروز استعدادهایی در این ورزش برشمرد و اضافه کرد: برای استمرار قهرمانی باید زمینه بروز استعدادها در جامعه فراهم شود.

در ادامه جلسه دبیر هیئت ورزش‌های سه گانه گزارشی از عملکرد سال جاری این هیئت را ارائه داد که در آن به حضور در مسابقات قهرمانی کشور و همچنین حضور تیم‌های مقاومت و دو تیم از شهرداری در لیگ برتر، پیگیری و برگزاری اردوهای مشترک با سایر استان‌ها و همچنین برگزاری اردوی تیم ملی در استان زنجان اشاره شده بود.

انتهای پیام/س20


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic