خبر رسانی ایران
پنجشنبه 25 اسفند 1390

دیگر بهانه‌ای برای مقام نیاوردن نداریم

پنجشنبه 25 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان:
دیگر بهانه‌ای برای مقام نیاوردن نداریم

خبرگزاری فارس: مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با افتتاح این پیست و تحویل آن به هیئت دوچرخه‌سواری استان، دیگر بهانه‌ای برای مقام نیاوردن در مسابقات دوچرخه‌سواری نداریم.

خبرگزاری فارس: دیگر بهانه‌ای برای مقام نیاوردن نداریم

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز،‌ حمیدرضا گرشاسبی ظهر امروز در آیین افتتاح پیست دوچرخه‌سواری اهواز اظهارداشت:‌ در دولت نهم و دهم کار بی‌نظیری آغاز شد به گونه‌ای که طی این هشت سال، 120 پروژه افتتاح شده است که نسبت به دوره‌های گذشته پیشرفت زیادی داشته‌ایم.

مجری طرح‌های عمرانی مناطق نفت خیز در جنوب کشور نیز در این مراسم گفت: وزارت نفت در کنار وظایفی مانند استخراج، به مسائل ورزشی و رفع غبار محرومیت از کشور نیز توجه دارد و اعتباری را نیز به ورزش اختصاص داده است.

حسین شهاب الدین افزود: در خوزستان 340 میلیارد تومان، اعتباری است که شرکت نفت باید برای ورزش پرداخت کند، تاکنون 230 میلیارد تومان آن پرداخت شده است و مابقی آن نیز پرداخت خواهد شد.

مجری طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز در جنوب کشور عنوان‌‌کرد: ‌وزارت نفت در مجموع سفرهای رئیس‌جمهور و نیز مقام معظم رهبری اجرای یک هزار و 24 پروژه را با اعتبار 268 میلیارد تومان تقبل کرده است که 234 میلیارد تومان آن پرداخت شده و مابقی آن نیز تا سال آینده پرداخت خواهد شد.

وی عنوان‌کرد:‌ به خوزستان نیز برای 144 پروژه، 36 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته که تاکنون 24 میلیارد تومان آن پرداخت شده است و مابقی آن نیز تا ابتدای سال 91 پرداخت خواهد شد.

مدیر پروژه پیست بین‌المللی دوچرخه‌‌‌سواری اهواز نیز گفت: زیربنای این پیست 20 هزار مترمربع است که 1700 مترمربع آن فضای روباز و 1800 مترمربع آن سرپوشیده است.

محمد علی‌پور تصریح‌کرد:‌ در طول این سال‌ها 6 میلیارد تومان برای این پیست هزینه شده است. در کل کشور چهار پیست استاندارد وجود دارد که در مشهد، تبریز، تهران و اهواز هستند.

علی‌پور عنوان‌کرد: ‌1200 صندلی برای تماشاگران وجود دارد. طول این پیست 250 متر و عرض آن 30 متر است. روکش این پیست از جنس سیمان و پلیمر بوده و بسیار مقاوم است. این موقعیت مناسبی است که رکورد دوچرخه‌سواران افزایش پیدا کند.

وی خاطرنشان‌کرد: ‌باتوجه به گرمای هوای اهواز، از 96 پروژکتور در این پیست استفاده کردیم تا در شب‌ نیز بتوان از آن استفاده کرد.

انتهای پیام/ش10


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic