خبر رسانی ایران
جمعه 26 اسفند 1390

کاهش 25 درصدی تلفات جاده‌ای آذربایجان غربی

جمعه 26 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس پلیس راه آذربایجان غربی خبر داد
کاهش 25 درصدی تلفات جاده‌ای آذربایجان غربی

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راه آذربایجان غربی گفت: امسال شاهد کاهش 25 درصدی تلفات جاده‌ای در محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی هستیم.

خبرگزاری فارس: کاهش 25 درصدی تلفات جاده‌ای آذربایجان غربی

علی سعیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: این میزان کاهش براثر افزایش ضریب ایمنی محورهای مواصلاتی، رعایت هر چه بیشتر علائم و مقررات راهنمایی و رانندگی، برگزاری نشست‌های تخصصی و جلسات مشترک با شرکت بیمه، اداره کل راه و ترابری و اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه میزان تلفات جاده‌ای استان در محورهای فرعی 7 درصد و در محورهای اصلی 28 درصد کاهش یافته است، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود سال آینده این میزان را به نحو شایسته‌ای کاهش دهیم.

این مسئول با بیان اینکه در 11 ماه سال جاری 449 نفر در محورهای مواصلاتی استان جان خود را از دست داده‌اند، گفت: برای کاهش میزان تصادفات جاده‌ای باید در راستای آموزش رانندگان بیشتر تلاش شود.

سعیدی تعداد افراد مجروح شده براثر تصادفات را در محورهای مواصلاتی استان در 11 ماه سال جاری را 4 هزار و 675 نفر عنوان کرد و گفت: 7 هزار و 131 دستگاه خودرو به دلیل ارتکاب 2 تخلف همزمان یا نداشتن بیمه شخص ثالث متوقف شده‌اند.

انتهای پیام/ی30


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات