خبر رسانی ایران
شنبه 27 اسفند 1390

حمیدی: آغاز برنامه‌های نوروزی شبکه تبرستان از امروز

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

سرزمین طبرستان در انتظار نوروز- 64
حمیدی: آغاز برنامه‌های نوروزی شبکه تبرستان از امروز

خبرگزاری فارس: مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران گفت: برنامه‌های نوروزی صدا و سیمای مرکز مازندران از امروز آغاز شده است.

خبرگزاری فارس: حمیدی: آغاز برنامه‌های نوروزی شبکه تبرستان از امروز

بهرام حمیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری درباره برنامه‌های ایام نوروز صداو سیمای مرکز مازندران، اظهار داشت: برنامه‌های نوروز از امروز آغاز شده و به استقبال عید رفتیم.

وی با اشاره به پخش برنامه بهار آمد در رادیو که درباره اطلاع رسانی ستاد تسهیلات سفر در استان است، گفت: این برنامه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر پخش می‌شود.

حمیدی با بیان اینکه برنامه ترکیبی طنز و نمایش نوبهار از دیگر برنامه‌های صدای مازندران است که از ساعت 17 تا 19 پخش می‌شود، ادامه داد: برنامه طراوت هم از ساعت 15 تا 16 به ترانه‌های درخواستی شنوندگان، تعلق دارد.

وی با اشاره به اینکه برنامه شبانگاهی از ساعت 21 و 30 دقیقه تا 23 پخش می‌شود، تصریح کرد: این برنامه حول محور ادبیات مازندران است و برنامه نجوای فرهنگ هم مربوط به ادبیات نوروزی در استان است که از ساعت 13 تا 14 پخش می‌شود.

حمیدی با بیان اینکه برنامه‌های شادمانه، آیین‌های نوروزی، برنامه مسابقه بوردکا و نمایش طنز جدید در هشت قسمت آماده است درباره برنامه‌های سیمای مازندران یادآور شد: برنامه عیدانه از امروز پخش شده که از ساعت هشت صبح به مدت 70 دقیقه هر روز اجرا می‌شود و این برنامه جنبه اطلاع رسانی دارد.

وی با اشاره به پخش برنامه بهاریه در شب‌ها، خاطرنشان کرد: این برنامه ترکیبی طنز و نمایش است و جاذبه‌های تصویری استان را هم به نمایش می‌گذارد.

مدیرکل صدا و سیمای مازندران اظهار داشت: برنامه نگین سبز به معرفی شهرهای مازندران پرداخته و برنامه کودک ما، ویژه برنامه نوروزی است ضمن اینکه نمایش طنز هلی تی تی هم پخش می‌شود.

وی ادامه داد: ‌امسال در کاری جدید، مستند بومی استان در ایام نوروز پخش می‌شود و در کنار آن، مستند حیات وحش خارجی هم در نظر گرفته‌ایم.

حمیدی گفت: ‌مستند در جست‌وجوی پلنگ ایرانی که تندیس جشنواره فجر را به خود اختصاص داده برای نخستین بار پخش می‌شود.

وی تصریح کرد:‌ در صبح روز عید با برنامه نوروزی از ساعت شش و 30 دقیقه صبح تا 12 ظهر در خدمت هم استانی‌ها خواهیم بود.

انتهای پیام/ح20


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات