خبر رسانی ایران
شنبه 27 اسفند 1390

جایگاه مربیان مازندرانی لیگ برتر بر کسی پوشیده نیست

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

سرمربی مازندرانی تیم والیبال سایپای البرز:
جایگاه مربیان مازندرانی لیگ برتر بر کسی پوشیده نیست

خبرگزاری فارس: سرمربی مازندرانی تیم والیبال سایپای البرز گفت: با حضور تیم‌های سایپا و کاله مازندران در فینال لیگ برتر والیبال که سرمربیان آنها مازندرانی هستند جایگاه و ارزش این مربیان بر کسی پوشیده نیست.

خبرگزاری فارس: جایگاه مربیان مازندرانی لیگ برتر بر کسی پوشیده نیست

فرهاد نفرزاده امروز قبل دیدار برگشت فینال لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل اظهار داشت: بازی بسیار سختی را مقابل کاله مازندران داریم و خود را برای این دیدار حساس آماده کردیم.

وی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون والیبال در مرحله فینال تیم‌های فینالیست دو دیدار رفت و برگشت مقابل یکدیگر انجام می‌دهند که در دیدار دوم باید مقابل کاله مازندران به میدان برویم.

سرمربی بابلسری تیم والیبال سایپای البرز با اعلام اینکه امیدواریم تماشاگران و مردم آمل از مشاهده دیداری پرتحرک و تماشایی بین این دو تیم صاحب‌نام کشورمان لذت ببرند، گفت: برای این دیدار مصدوم خاصی نداریم و بازیکنان بازی رفت را در اختیار داشته و با ترکیبی همانند بازی رفت به میدان خواهیم رفت.

نفرزاده با اعلام اینکه برای نخستین بار تیم‌های دو سرمربی مازندرانی والیبال کشورمان پس از سپری کردن سختی‌های زیاد به بازی فینال رسیدند، گفت: توانستیم در بین 14 تیم لیگ برتری به‌عنوان دو تیمی که سرمربیگری آن را مازندرانی‌ها بر عهده دارند به فینال برسیم و این نشان از جایگاه ویژه ورزش والیبال در این استان دارد و این امر را برای خود افتخاری بزرگ می‌دانم.

وی با تاکید اینکه والیبال مازندران پیشرفت فوق‌العاده‌ای را به خود می‌بیند، عنوان کرد: کاله توجه ویژه‌ای به ورزش والیبال در مازندران داشته و والیبال این استان را از رکود و خواب چند ساله بیدار کرده است البته امیدواریم در سال‌های نزدیک شاهد حضور مازندرانی‌های بیشتری در ترکیب تیم ملی والیبال کشورمان باشیم.

سرمربی تیم والیبال سایپای البرز درباره فشار تشویق تماشاگران آملی و توصیه‌هایش برای کاهش فشار روی و روانی بر روی بازیکنان البرزی یادآور شد: تماشاگران جزو مهمی از والیبال هستند و با والیبال عجین شده‌اند البته آملی‌ها همیشه یار و یاور تیم‌شان هستند و با تمام وجود تیم محبوب‌شان را تشویق می‌کنند، ما نیز به این قضیه احترام می‌گذاریم و از حمایت پرشور مردم این شهر استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام/ح20


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات