خبر رسانی ایران
شنبه 27 اسفند 1390

برگزاری طرح رحمت در 13 روستای شهرستان ایجرود

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

فرماندار ایجرود خبر داد
برگزاری طرح رحمت در 13 روستای شهرستان ایجرود

خبرگزاری فارس: فرماندار ایجرود گفت: طرح رحمت در زرین‌آباد و 13 روستای شهرستان ایجرود برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: برگزاری طرح رحمت در 13 روستای شهرستان ایجرود

باقر اکبرپور امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم از ابتدای سال جهاد اقتصادی در زمینه‌های مختلف در شهرستان انجام شده است.

وی با بیان اینکه فرمانداری ایجرود رتبه سوم تحقق تعهد اشتغال استان زنجان را کسب کرده است، افزود: با آغاز به کار طرح‌های صنعتی شهرستان‌، بسیاری از مشکلات بیکاری جوانان ایجرود حل می‌شود.

فرماندار ایجرود با اشاره به آغاز سال نو از آمادگی شهرستان ایجرود در سال نو خبر داد و افزود: امکانات شهرستان برای ایجاد آرامش در جامعه اندیشیده شده است.

وی با تبریک پیشاپیش فرا رسیدن عید نوروز بر لزوم فعالیت جدی کشیک‌های نوروزی تاکید کرد‌.

اکبر پور با اشاره به تمهید مقدمات محل اسکان مسافران نوروزی تصریح کرد: در شهرهای زرین‌آباد و حلب مکان‌های مناسبی برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است‌.

فرماندار ایجرود از برگزاری دومین جشنواره سپاس در شهرستان ایجرود خبر داد و افزود‌: در این جشنواره که در فروردین ماه آینده برگزار می‌شود، از دستگاه‌های برتر استان و شهرستان ایجرود تجلیل می‌شود.

وی از بهره‌برداری نخستین کتابخانه باز استان زنجان در شهرستان ایجرود خبر داد و گفت: این کتابخانه  در مرکز بهداشت و درمان زرین‌آباد  افتتاح می‌شود.

اکبر پور تصریح کرد‌: در این کتابخانه مراجعان می‌توانند کتاب‌ها را پس از مطالعه به همراه خود ببرند‌.

وی بر لزوم مستندسازی برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی  شهرستان تاکید کرد و افزود: دستگاه‌های مختلف برنامه‌های خود را به دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی ارائه کنند.

فرماندار ایجرود با اشاره به برگزاری طرح رحمت در زرین‌آباد و 13 روستای این شهرستان تصریح کرد: این طرح در روستاهای جوقین‌، شیوه‌، کوسه‌لر، تله‌گرد‌، ایچ‌، ینگی‌کند سیدلر، گلابر‌، ملاپیری ،اغبیک‌علیا و سفلی‌، آلاچمن‌، شهرک و روستای قره‌سعید برگزار می‌شود.

وی تقویت و تعالی فرهنگ و تعمیق باورهای دینی اقشار مختلف جامعه‌، گسترش و تعمیق ارزش‌های اصیل اسلامی در خانواده‌، ارتقای سطح آگاهی جامعه نسبت به جایگاه و کرامت زن به عنوان مربی نسل آینده و افزایش شناخت و آگاهی زوجین نسبت به یکدیگر را از اهداف این طرح برشمرد.

اکبر پور بر ضرورت آماده باش دستگاه‌های خدمات‌رسان‌، نصب بنر راهنمای مکان‌های تفریحی و گردشگری‌، پاک سازی و زیبا سازی‌شهرها و روستاها تاکید کرد و افزود: نظارت بر قیمت‌ها و اماکن بهداشتی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرستان در ایام عید نوروز است.

انتهای پیام/س20


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic