خبر رسانی ایران
شنبه 27 اسفند 1390

مقدم: شهر بازی بابل به سمت استاندارد صددرصدی می‌رود

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

سرزمین طبرستان در انتظار نوروز- 63
مقدم: شهر بازی بابل به سمت استاندارد صددرصدی می‌رود

خبرگزاری فارس: مدیر مجموعه گردشگری و تفریحی شهرستان بابل با بیان اینکه عمو نوروز هنرمند برجسته مازندرانی ایام نوروز، مهمان کودکان بابلی در شهربازی مریم است‌ گفت: در حال حاضر 90 درصد وسایل شهر بازی شهرستان بابل استاندارد است.

خبرگزاری فارس: مقدم: شهر بازی بابل به سمت استاندارد صددرصدی می‌رود

کسری مقدم امروز در حاشیه مراسم رنگ‌زنی و نقاشی تخم‌مرغ کودکان بابلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل  اظهار کرد: یکی از دلایل استقبال کودکان علاوه بر تفریح، ایجاد امنیت خانوادگی در فضایی امن و مناسب بوده است.

مقدم با اشاره به اینکه استقبال کودکان و بزرگسالان از مراسم رنگ‌زنی تخم مرغ بسیار زیاد بوده است، بیان داشت: قرار بود مراسم رنگ‌زنی تخم‌مرغ را با حضور کودکان بابلی در پارک نوشیروانی انجام دهیم که به دلیل فراهم نبودن امکانات، این مراسم در مکان دیگری انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه فضای تفریحی شهرستان بابل کافی نیست، اظهار داشت: بابل نیاز به فضاهای تفریحی در سنین مختلف دارد چرا که تلفیق سنین نوجوان و جوان و کودک در یک مکان جذابیتی ندارد، نیاز شهر بیشتر از این بوده و به  برنامه‌ریزی دقیق‌تری نیاز دارد که باید از سرمایه‌گذاران در بخش گردشگری و تفریحی حمایت بیشتری شود.

وی بیان داشت: از اقدامات بسیار مهمی که توسط سازمان استاندارد ایران طی دو سال اخیر برای همه شهرها انجام شده است رفع نواقص وسایل بازی در مکان‌های تفریحی بوده است که در حال حاضر 90 درصد وسایل شهر بازی شهرستان بابل استاندارد است.

مقدم اذعان داشت: تکنولوژی طوری است که هر روز تغییر یافته و در عصری قرار داریم که کودکان با کامپیوتر و نرم‌افزار کار می‌کنند و راضی‌کردن بچه‌ها سخت است و اگر بخواهیم همگام با نسل جدید متناسب با تکنولوژی روز پیش برویم  باید همه امکانات ما به روز شود و این  امر نیاز به حمایت مالی دارد.

وی تصریح کرد: وسایل و دستگاه‌های ما وارداتی و به صرفه نیست که هر سال تغییر یابد زیرا هزینه هر دستگاه از پنج تا 20 میلیون تومان بوده و جابه‌جایی هر دستگاه 100میلیون تومان هزینه دارد.

مقدم بیان داشت: تاکنون 400میلیون تومان برای مجموعه شهر بازی مریم هزینه شده این در حالی است که بازدهی مالی زیادی ندارد.

انتهای پیام/ح20


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic