خبر رسانی ایران
شنبه 27 اسفند 1390

افزایش 147 درصدی کمک‌های جشن نیکوکاری در زنجان

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

در مقایسه با سال گذشته صورت گرفت
افزایش 147 درصدی کمک‌های جشن نیکوکاری در زنجان

خبرگزاری فارس: معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: کمک‌های مردمی جشن نیکوکاری در استان زنجان در مقایسه با سال گذشته 147 افزایش پیدا کرده است.

خبرگزاری فارس: افزایش 147 درصدی کمک‌های جشن نیکوکاری در زنجان

کمال حسنی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: همایش ملی و معنوی جشن نیکوکاری امسال در روزهای 17 ،18 و 19 اسفند ماه همزمان با سراسر کشور در استان زنجان برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه امسال 700 پایگاه نیکوکاری برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح استان زنجان برپا شده بود، اضافه کرد: آموزش و پرورش، صدا و سیما، سازمان بسیج مستضعفان از ارگان‌هایی بودند که کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان را در برگزاری این جشن همراهی کردند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با اشاره به اینکه امسال 9 میلیارد ریال کمک‌های مردمی از محل جشن نیکوکاری در استان زنجان جمع‌آوری شده است، افزود: این مبلغ در مقایسه با سال گذشته 147 درصد افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی مسئولان این نهاد در زمینه توزیع کمک‌های مردمی قبل از تحویل سال نو در بین جامعه هدف اضافه کرد: در حال حاضر همه هدایای نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری شده از محل جشن نیکوکاری در بین گروه هدف توزیع شده است.

انتهای پیام/س20


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic