خبر رسانی ایران
شنبه 27 اسفند 1390

تقدیر کودکان مرکز خیریه بندرعباس از کارکنان بهزیستی هرمزگان

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

به مناسبت فرارسیدن سال نو محقق شد
تقدیر کودکان مرکز خیریه بندرعباس از کارکنان بهزیستی هرمزگان

خبرگزاری فارس: کودکان مرکز خیریه علی بن ابیطالب بندرعباس، از مدیرکل بهزیستی هرمزگان، معاون امور اجتماعی و توانبخشی و کارکنان این اداره‌کل تقدیر کردند.

خبرگزاری فارس: تقدیر کودکان مرکز خیریه بندرعباس از کارکنان بهزیستی هرمزگان

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مدیرکل بهزیستی هرمزگان ظهر امروز در مراسم مذکور که به مناسبت فرارسیدن سال نو برگزار شد، ضمن پرداخت عیدی به کودکان خیریه علی بن ابیطالب از طرح حضور در گلزار شهدا در آغاز سال جدید سخن گفت و افزود: کارکنان، اعضای خانواده آنان و فرزندان بهزیستی هرمزگان در لحظات آغاز سال تحویل به نیت آغاز سال جدید با یاد و نام شهدا و ایجاد ذهنیت جدید در گلزار شهدا حضور خواهند یافت.

جاسم محمدی‌فارسانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی از فعالیت‌های اداره‌کل بهزیستی هرمزگان پیرامون عید نوروز به چیدمان سفره هفت‌سین در مرکز کودکان خیابانی این اداره‌کل اشاره و اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی سفره هفت‌سین در مرکز کودکان خیابانی و کار چیده شده است.

وی گفت: این امر در راستای ایجاد نشاط در کودکان در مرکز کودکان خیابانی و حفظ آیین چیدن سفره هفت‌سین، در مرکز مذکور محقق شده است.

مدیرکل بهزیستی هرمزگان از توزیع اقلام بین مددجویان به مناسبت عید نوروز نیز اشاره و گفت: به مناسبت فرارسیدن سال جدید اقلام پوشاک و مواد غذایی بین مددجویان بهزیستی بندرعباس به همت دفتر مشارکت‌های مردمی بهزیستی شهرستان بندرعباس توزیع شده است.

وی ادامه داد: این اقلام شامل، 14 سبد مواد غذایی به ارزش 6 میلیون و 600 هزار ریال و تعداد 195 عدد کاپشن به ارزش 58 میلیون و 500 هزار ریال است.

انتهای پیام/ح20/ط4000


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات