خبر رسانی ایران
شنبه 27 اسفند 1390

کتاب گفتمان در مازندران تولید شد

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس اداره فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران:
کتاب گفتمان در مازندران تولید شد

خبرگزاری فارس: رئیس اداره فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران گفت: بیش از 3 هزار نسخه کتاب گفتمان چهار با عنوان زندگی مهارت می‌خواهد از سوی دبیرخانه گفتمان فرهنگی سازمان تبلیغات مازندران تولید و چاپ شد.

خبرگزاری فارس: کتاب گفتمان در مازندران تولید شد

علیرضا زرقانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: کتاب زندگی مهارت می‌خواهد در واقع پاسخ به سئوالات مهارت‌های زندگی دان‌ آموزان در جلسات گفتمان دینی مازندران است که با هدف رفع برخی از نیازهای فکری و پاسخ به شبهات اعتقادی جوانان تولید و چاپ شده است.

وی افزود: اداره کل تبلیغات مازندران با برگزاری گفتمان‌های دینی جوان در سطح مدارس شهرهای مختلف استان و نیز انتشار نشریه گفتمان دینی برای پاسخ دادن به حجم بالای سئوالات دانش‌آموزان در حد توان خود اقدام کرده است که با اقبال خوب دانش‌آموزان نیز مواجه شده است.

زرقانی بیان داشت: دبیرخانه گفتمان دینی همزمان با برگزاری جلسات گفتمان، سئوالات دانش‌آموزان را جمع‌آوری کرده که در سال 87 از بین انبوه سئوالات، 10هزار سئوال بر اساس فراوانی آن تدوین و در ویژه‌نامه نشریه گفتمان دینی منتشر شده است.

این مسئول اذعان داشت: با توجه به تعدد سئوالات جدید دانش‌آموزان، دبیرخانه گفتمان دینی بر آن شد تا کتاب سئوالات گفتمان را با حدود 15 هزار سئوال دانش‌آموزان در 12 موضوع و بر اساس فراوانی سئوالات دانش‌آموزان دسته‌بندی کند و برای  دستیابی فوری استادان گفتمان و آمادگی قبلی آنان در جلسات گفتمان دینی اقدام به چاپ کتاب سئوالات کند.

زرقانی تصریح کرد: کتاب گفتمان چهار در واقع استمرار تولیدات قبلی از جمله گفتمان یک و گفتمان دو با عنوان شبهات پاسخ دارد که پاسخ به سئوالات حجاب و عفاف و همچنین گفتمان سه با عنوان آسیب‌ها درمان دارد که پاسخ به سئوالات آسیب‌های اجتماعی است تهیه و توزیع شده است.

انتهای پیام/ح20


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic