تبلیغات
خبر رسانی ایران - اعزام 700 خدابنده‌ای به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس
خبر رسانی ایران
شنبه 27 اسفند 1390

اعزام 700 خدابنده‌ای به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه شهرستان خدابنده خبر داد
اعزام 700 خدابنده‌ای به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس

خبرگزاری فارس: مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه شهرستان خدابنده گفت: 700 نفر از اقشار مختلف شهرستان خدابنده در سال آینده به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

خبرگزاری فارس: اعزام 700 خدابنده‌ای به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس

کمال محمودی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: کاروان‌های راهیان نور شهرستان خدابنده از فروردین ماه سال آینده به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه 700 نفر از اقشار مختلف شهرستان خدابنده در سال آینده به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام می‌شوند، خاطرنشان کرد: 500 نفر از بسیج محلات این شهرستان به مشهد شهدا اعزام می‌شوند.

مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه شهرستان خدابنده از اعزام 200 نفر از بسیج کارگری و کارمندی به این مناطق خبر داد و ادامه داد: این کاروان‌ها به مدت 10 روز در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس حضور دارند.

وی بازدید از یادمان‌های شهدا را از برنامه‌های راهیان نور شهرستان برشمرد و گفت: یکی از آثار و برکات راهیان نور پیوند بین نسل دوم و سوم و چهارم با نسل اول است.

محمودی با بیان اینکه اقشار مختلف مردم با حضور در مناطق عملیاتی دوران دفع مقدس با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا می شوند، خاطرنشان کرد: ترویج این فرهنگ با حضور مردم در این مناطق آسان‌تر صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اهداف دیگر اهمیت سفرهای راهیان نور گفت: هدف دوم اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق جنگی، سازندگی است.

مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه شهرستان خدابنده بر ضرورت اعزام افراد مختلف به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس خبر داد و افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم از سوی شهرستان برای اعزام کاروان‌های راهیان نور صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: با حضور نسل‌های جدید انقلاب در مشهد شهدا این نسل با رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/س20