تبلیغات
خبر رسانی ایران - نباید دیوار بین مسئولان و رسانه‌ها کشیده شود
خبر رسانی ایران
شنبه 27 اسفند 1390

نباید دیوار بین مسئولان و رسانه‌ها کشیده شود

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام:
نباید دیوار بین مسئولان و رسانه‌ها کشیده شود

خبرگزاری فارس: سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام گفت: نباید دیوار بین مسئولان و رسانه‌ها کشیده شود.

خبرگزاری فارس: نباید دیوار بین مسئولان و رسانه‌ها کشیده شود

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، فرشته سنجیده ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو به همه آحاد مردم از جمله همکاران حوزه رسانه‌ها اظهار داشت: رسانه‌ها مورد اعتماد مردم بوده و نباید دیوار غیر قابل نفوذ بین رسانه‌ها و مسئولین کشیده شود.

وی ادامه داد: روابط عمومی‌ها نیز باید مدافع و منادی کرامت انسان‌ها باشند، اگر چه روابط عمومی‌ها با مشکلات زیادی در راستای ایفای نقش خود در استان روبه رو هستند.

این مسئول اضافه کرد: کارکرد رسانه‌ها در ایجاد تبادل آرا و اندیشه‌ها بسیار مهم است چرا که رسانه‌ها نقشی بی‌بدیل در ساماندهی افکار عمومی ایفا می‌کنند.

سرپرست روابط عمومی و تشریفات استانداری ایلام افزود: زمانی که خبری در رسانه‌ای منتشر می‌شود، ‌انعکاسی آشکار در افکار عمومی دارد و زمینه ایجاد تسهیل ارتباط دو جانبه بین مردم و مسئولان فراهم خواهد شد.

سنجیده بر ضرورت انعکاس اخبار و واقعیت‌ها به مردم تأکید کرد و افزود: نقش رسانه‌ها در ایجاد آگاه سازی افکار عمومی با دادن اطلاعات درست و منطقی زمینه ساز توسعه استان است.

وی روابط عمومی را منبع تولید خبر موثق و درست دانست و گفت: روابط عمومی باید خواسته‌ها و نیازهای مخاطبان را بشناسد و آنها را به مدیران انتقال دهد.

انتهای پیام/ی30/ژ1001