تبلیغات
خبر رسانی ایران - تداوم صدرنشینی بسکتبال کاله مازندران در لیگ دسته یک
خبر رسانی ایران
یکشنبه 28 اسفند 1390

تداوم صدرنشینی بسکتبال کاله مازندران در لیگ دسته یک

یکشنبه 28 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

مسئول کمیته روابط عمومی باشگاه کاله مازندران خبر داد
تداوم صدرنشینی بسکتبال کاله مازندران در لیگ دسته یک

خبرگزاری فارس: مسئول کمیته اطلاع‌رسانی باشگاه کاله مازندران گفت: تیم بسکتبال کاله مازندران جایگاه خود در صدر جدول گروه دوم لیگ دسته یک بسکتبال را تداوم بخشید.

خبرگزاری فارس: تداوم صدرنشینی بسکتبال کاله مازندران در لیگ دسته یک

نعمت قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در مورد وضعیت تیم بسکتبال کاله مازندران بیان داشت: از هفته بیست ودوم لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور در آخرین دیدار مرحله گروه کاله مازندران تیم بسکتبال کاله مازندران با اختلاف 24 امتیازی مقابل تیم قدرتمند آرات تهران به پیروزی رسید.

وی افزود: این تیم جایگاه خود در صدر گروه دوم لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور را تداوم بخشید.

قربانی تصریح کرد: تنها نماینده مازندران در این دیدار با ارایه بازی زیبا و تماشاگرپسند در مجموع چهار کوارتر با امتیاز 73 بر 49 حریف تهرانی خود را شکست داد.

وی با اعلام اینکه این دیدار حساس لیگ دسته یک بسکتبال کشور در سالن سردار شهید سجودی بابل برگزار شد، اظهار داشت: کاله با این پیروزی وارد مرحله حذفی شد تا برای قهرمانی نبرد کند.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی و روابط عمومی باشگاه کاله مازندران  ابراز داشت: رویارویی تیم صدرنشین این رقابت‌ها مقابل تیم سوم گروه دوم در نوع خود جالب بود که در نهایت به سود کاله خاتمه یافت.

وی اضافه کرد: در این دیدار از سوی فدراسیون والیبال محمد متین پیشکسوت این رشته ورزشی ناظر و نماینده فدراسیون بوده و کار قضاوت آن نیز برعهده کوروش بخشی عرب قرار داشت.

قربانی عنوان کرد: کاله مازندران با کسب بیشترین امتیاز این دیدار جایگاه خود در بالای جدول لیگ دسته یک بسکتبال را بیش از گذشته استحکام بخشید و صدرنشینی خود در گروه دوم را مسجل کرد تا همواره از امیدها و مدعیان قهرمانی به شمار رود.

وی با تاکید اینکه امید به قهرمانی مهمترین انگیزه بازی زیبا و تماشایی بسکتبالیست‌های جوان مازندرانی است، گفت: رضا نوری از مربیان جوان و خوش آتیه استان مازندران کار هدایت جوانان بسکتبالیست کاله را برعهده دارد و با استفاده از تجربیات و دانش ورزشی علی‌محمد رجایی سرپرست این تیم و دبیر هیئت بسکتبال مازندران امیدوار به قهرمانی در لیگ دسته یک بسکتبال کشور است.

قربانی در اشاره به جدول این دوره از رقابت‌ها یادآور شد: تنها نماینده مازندران با این پیروزی 40 امتیازی شده و با 18 پیروزی از 22 بازی انجام شده در رده نخست جدول گروه دوم جای داشته و تیم بسکتبال آرارات تهران نیز بعد داماش لنگرود که در جایگاه دوم جای گرفته، با 15 پیروزی و 36 امتیاز در مکان سوم این گروه جا خوش کرده است.

به گزارش فارس، لیگ دسته یک بسکتبال کشور با حضور 22 تیم در دو گروه پیگیری می‌شود و کاله مازندران در گروه دوم با 12 تیم دیدار می‌کند.

انتهای پیام/ن۲۰