تبلیغات
خبر رسانی ایران - سال 90 سالی پر از موفقیت برای ملایر بود
خبر رسانی ایران
یکشنبه 28 اسفند 1390

سال 90 سالی پر از موفقیت برای ملایر بود

یکشنبه 28 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

فرماندار ملایر:
سال 90 سالی پر از موفقیت برای ملایر بود

خبرگزاری فارس: فرماندار ملایر سال 90 را سالی پر از موفقیت برای ملایر برشمرد.

خبرگزاری فارس: سال 90 سالی پر از موفقیت برای ملایر بود

به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر، حسن خیریانپور پیش از ظهر امروز در آخرین روز کاری سال 90 در جمع خبرنگاران در ملایر ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید اظهار داشت: در سال جاری که به نام سال جهاد اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری  نامگذاری شده بود مسئولان شهرستان ملایر نیز با تلاشی مجدانه در تحقق بخشیدن به این شعار و در راستای خدمت به مردم و توسعه شهرستان توان خود را گذاشتند و شاهد موفقیت‌های زیادی در ملایر در عرصه‌های مختلف بودیم.

وی به دو اولویت مهم کاری مسئولان ملایر در سال جاری اشاره کرد و گفت: مسکن و اشتغال دو موضوع مهمی بود که با پیگیری‌های مجدانه در این راستا به اهدافی که پیش بینی شده بود رسیدیم و بیشتر از سهمیه نیز در این دو مقوله به موفقیت دست پیدا کردیم.

فرماندار ملایر تصریح کرد: سهمیه شهرستان ملایر در اشتغال در سال جاری 10 هزار و 545 مورد بود که با تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌ها بیش از 17 هزار شغل در ملایر ایجاد شده بود و ملایر رتبه نخست را در سال جاری در ایجاد اشتغال در استان کسب کرد.

وی ابراز داشت: در ساخت مسکن نیز سهمیه ملایر 4 هزار و 450 واحد بود که در بخش مسکن مهر، مسکن شهرهای زیر 25 هزار نفر، بافت فرسوده و مسکن روستایی 7 هزار و 921 واحد تا پایان سال ساخته و آماده بهره‌برداری شد و این خود موفقیت بزرگی در دو بخش مسکن و اشتغال برای ملایر است و امیدواریم در سال جدید شاهد پیشرفت‌های بیشتری در این زمینه باشیم.

خیریانپور به افتتاح پروژه‌های بزرگ ملایر اشاره کرد و گفت: بهره‌برداری از راه آهن ملایر، سد کلان، پروژه‌های راه، گازرسانی به روستاها و افتتاح طرح‌های کشاورزی و مسکن و.. در هفته دولت و دهه فجر، سفر رئیس جمهور به استان و شهرستان ملایر، سفرهای دوره‌ای وعصر کاری، شب فرهنگی استاندار و با مصوبات مختلف و.... از تمام برنامه‌ها و موفقیت‌هایی بود که در سال جاری در ملایر به انجام رسید.

فرماندار ملایر به برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در این دوره از انتخابات شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری مردم در ملایر بودیم و امیدواریم در دور دوم انتخابات نیز در 15 اردیبهشت ماه سال جدید بار دیگر شاهد این حضور پر شور برای انتخاب نماینده دوم ملایر باشیم.

وی در پایان ضمن تقدیر از رسانه‌ها و مطبوعات ملایر گفت: تلاش شما خبرنگاران در کنار مسئولان ملایر ستودنی است چرا که با حضور به هنگام و به موقع و با اطلاع‌رسانی دقیق و واقعی در توسعه و پیشرفت شهرستان مؤثر بوده‌اید و امیدوارم که همچنان در راه خدمت‌رسانی به شهرستان و مردم گام بردارید.

در پایان نیز از خبرنگاران رسانه‌ها و خبرگزاریها ملایر تجلیل شد.

انتهای پیام/خ۱۰