خبر رسانی ایران
یکشنبه 28 اسفند 1390

بیمه سامان و سرمایه گذارای فلات ایرانیان فرابورسی شدند

یکشنبه 28 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

در آخرین روزکاری سال
بیمه سامان و سرمایه گذارای فلات ایرانیان فرابورسی شدند

خبرگزاری فارس: دو شرکت 28 و 23 میلیارد تومانی بیمه سامان و سرمایه گذارای فلات ایرانیان در بازارهای اول و پایه فرابورس درج شدند.

خبرگزاری فارس: بیمه سامان و سرمایه گذارای فلات ایرانیان فرابورسی شدند

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، مسئولان شرکت فرابورس در آخرین روز کاری سال دو شرکت بیمه سامان و سرمایه گذاری فلات ایرانیان در بازارهای اول و پایه فرابورس درج کردند تا زمینه عرضه اولیه سهام و گشایش نماد آنها را در سال جدید فراهم کنند.

بر اساس این گزارش، بیمه سامان که از سوی کارگزاری بانک سامان در بازار اول معاملات فرابورس پذیرفته شده ، با سرمایه اسمی 28 میلیارد تومانی و نماد معاملاتی "بساما" ، شصت و سومین شرکت فرابورسی و سی و پنجمین شرکت بازار اول فرابورس بشمار می رود.

سال مالی این شرکت 29 اسفند بوده و بانک سامان با 10 درصد، بازرگانی هزار کرمان با 7 درصد ، سرمایه گذاری مس سرچمشه و صندوق های کارکنان مس و فولاد هر کدام با 3.5 درصد مالکیت سهام ، از جمله سهامداران حقوقی آن هستند.

همچنین سرمایه گذاری فلات ایرانیان با سرمایه 23 میلیارد تومانی و نماد معاملاتی " فلات " ، به عنوان پنجاه و ششمین نماد در بازار پایه فرابورس درج شده است.

سال مالی این شرکت هم 30 آذر بوده و سرمایه گذاری اهداف، شرکت صنعتی و معدنی نگین شفق آرمان و توسعه صنعت شایان هر کدام با 14 درصد، در ترکیب سهامداری این شرکت فعال در حوزه سرمایه گذاری حضور دارند.

انتهای پیام/م


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic