خبر رسانی ایران
یکشنبه 28 اسفند 1390

هزینه 2 میلیارد ریالی جابه‌جایی تاسیسات پل روگذر آمل

یکشنبه 28 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

شهردار آمل خبر داد
هزینه 2 میلیارد ریالی جابه‌جایی تاسیسات پل روگذر آمل

خبرگزاری فارس: شهردار آمل گفت: جابه‌جایی تاسیسات پل روگذر آمل بیش از 2 میلیارد ریال هزینه در بر داشته است.

خبرگزاری فارس: هزینه 2 میلیارد ریالی جابه‌جایی تاسیسات پل روگذر آمل

احمد امیرسلیمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل از آغاز عملیات آرماتوربندی و قالب‌بندی عرشه باند شمالی پل روگذر تقاطع بلوار جانبازان و طالب آملی خبر داد و گفت: در حال حاضر با وجود شرایط نامساعد آب و هوایی، کار اجرایی پل ادامه دارد و در اجرای این پروژه تیم‌ها به صورت شبانه‌روزی مشغول فعالیت هستند.

وی با اشاره به همسطح‌سازی محدوده کارگاه جهت شروع عملیات کل عرشه اظهار داشت: در حال حاضر براساس برنامه در حال اقدام هستیم و دستگاه‌های خدمات‌رسان نیز همکاری خوبی با ما دارند و نسبت به برنامه زمان‌بندی شده 10 درصد نیز جلو هستیم.

امیرسلیمانی با ابراز رضایت از روند سریع اجرای پل روگذر تقاطع بلوار جانبازان و طالب آملی ادامه داد: با رفع تمامی موانع تاسیساتی از ابتدای پروژه شامل جابه‌جایی شبکه‌های برق فشار ضعیف و متوسط در قسمت‌های شمالی و جنوبی پل و نیز جابه‌جایی شبکه‌های آب، گاز و نیز کابل‌های مخابراتی هم اکنون آخرین بخش از عملیات رفع موانع تاسیساتی که جابه جایی و افزایش ارتفاع کابل‌های برق فشار قوی 63 کیلو ولت است با هزینه‌ای 2 میلیارد ریال در حال انجام است.

شهردار آمل با تشریح پیشرفت عملیات اجرایی در سایر بخش‌های این پل خاطرنشان کرد : در پل روگذر تقاطع بلوار جانبازان و طالب آملی با اتمام حفاری 96 شمع برای کل پایه‌ها، بتن‌ریزی 10 فونداسیون از مجموعه 12 فونداسیون نیز به اتمام رسیده و عملیات بتن‌ریزی ستون‌های باند جنوبی نیز آغاز شده است.

این مسئول با اشاره به نصب روزشمار بر روی این پروژه اذعان داشت: با افزایش اکیپ‌های اجرایی امیدواریم در موعد مقرر به بهره‌برداری می‌رسد و شاهد کاهش بار ترافیکی در این منطقه باشیم.

انتهای پیام/ن۲۰


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic