خبر رسانی ایران
یکشنبه 28 اسفند 1390

ارسال 300 اثر به دبیرخانه فیلم اشراق

یکشنبه 28 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

پایان فروردین آخرین مهلت ارسال آثار جشنواره فیلم اشراق است
ارسال 300 اثر به دبیرخانه فیلم اشراق

خبرگزاری فارس: دبیر نخستین جشنواره فیلم اشراق از تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره فیلم اشراق تا پایان فروردین ماه 91 خبر داد.

خبرگزاری فارس: ارسال 300 اثر به دبیرخانه فیلم اشراق

مهدی بنکدار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به جشنواره فیلم اشراق اظهار کرد: تاکنون بیش از 300 اثر در قالب فیلم و فیلم‌نامه به دبیرخانه جشنواره اشراق ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جشنواره فیلم اشراق از سه بخش اصلی، جنبی و ویژه تشکیل شده است گفت: بخش اصلی این جشنواره شامل فیلم‌نامه کوتاه، فیلم کوتاه مستند، فیلم کوتاه داستانی و پویانمایی است.

دبیر نخستین جشنواره فیلم اشراق خاطر نشان کرد: بخش جنبی دارای تولیدات سینمای حرفه‌ای بوده و در این بخش هیئت داوران از تولیدات مطرح سینمای کشور در موضوعات جشنواره تقدیر به عمل می‌آ‌ورند.

وی از تمدید مهلت ارسال آثار تا پایان فروردین ماه 91 خبر داد و افزود: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در قم، خیابان شهدا، کوچه 21، فرعی اول سمت چپ پلاک 50، مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ارسال کنند.

بنکدار یادآور شد: علاقه‌مندان همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن‌های 7736289ـ0251 و 7831924ـ0251 تماس حاصل کرده یا به پایگاه اطلاع‌رسانی www.eshraghfilm.samta.ir مراجعه کنند.

وی در پایان گفت: به نفرات اول تا سوم در بخش‌های اصلی و ویژه به ترتیب 20 میلیون ریال، 15 میلیون ریال و 10 میلیون ریال وجه نقد همراه با لوح سپاس و تندیس جشنواره اهدا می‌شود.

انتهای پیام/س20/د1000


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic