خبر رسانی ایران
سه شنبه 1 فروردین 1391

فعالیت 111 خانه و مرکز بهداشتی درمانی در دشتستان

سه شنبه 1 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد
فعالیت 111 خانه و مرکز بهداشتی درمانی در دشتستان

خبرگزاری فارس: رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از فعالیت 111 خانه و مرکز بهداشتی درمانی در دشتستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: فعالیت 111 خانه و مرکز بهداشتی درمانی در دشتستان

غلامرضا کهن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: توجه به سلامتی مردم از مهمترین مسایل در جوامع پیشرفته است و در کشور نیز در سال‌های اخیر در این راستا اقدامات ارزنده‌ای انجام گرفته است.

وی افزود: در ایام تعطیلات نوروز در دشتستان، تمهیدات لازم برای سلامتی و بهداشت مسافران و مردم اندیشیده شده و در تمام شهرها و روستاهای دشتستان خدمات‌رسانی به مردم و مهمانان با کیفیت مطلوب انجام می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: پزشکان کشیک در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی در ایام تعطیلات خدمات بهینه و لازم را ارائه می‌کنند و امیدوار هستیم رضایت 100 درصدی مراجعه‌کنندگان را فراهم کنیم.

کهن تصریح کرد: کیفیت بخشیدن به خدمات بهداشتی و درمانی از مهمترین اولویت‌های این شبکه است و انتظار داریم در تمام مراکز و خانه‌های بهداشتی نیز این امر را محقق کنیم.

وی اضافه کرد: هم‌اکنون بیش از 280 هزار نفر از جمعیت دشتستان از خدمات مختلف بهداشتی و درمانی این مجموعه برخوردار هستند و بیشتر نیازهای درمانی در همین شهرستان تامین می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از فعالیت 111 خانه و مرکز بهداشتی درمانی در دشتستان خبر داد و اذعان داشت: 85 خانه بهداشت در روستاهای شهرستان فعال هستند، ضمن اینکه 20 مرکز بهداشت شهری و شش مرکز بهداشت روستایی نیز به ارائه خدمات به مردم اشتغال دارند.

کهن گفت: در سال 90 شاهد رضایت خاطر مردم از خدمات بهداشتی بودیم و برای بهبود این خدمات در سال آینده نیز برنامه‌ریزی لازم انجام شده است.

انتهای پیام/ح20


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic