خبر رسانی ایران
جمعه 4 فروردین 1391

توجه به تولید ملی دستآوردهای خوبی نصیب مملکت می کند

جمعه 4 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی:
توجه به تولید ملی دستآوردهای خوبی نصیب مملکت می کند

خبرگزاری فارس: رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن خراسان شمالی گفت: نامگذاری امسال به عنوان سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی از سوی رهبری دستآوردهای خوبی برای مملکت خواهد داشت.

خبرگزاری فارس: توجه به تولید ملی دستآوردهای خوبی نصیب مملکت می کند

محمد صمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد ضرورت استفاده از تولید ملی برای خودکفایی کشور را برشمرد و اظهار داشت: اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی به کرات تقاضا داشته است که از سرمایه‌گذاران وتولید کنندگان داخلی حمایت شده تا تولیدات رونق بگیرند.

وی شکستن حلقه تحریم‌ها را از محورهای اصلی نامگذاری امسال از سوی رهبری عنوان کرد و افزود: ما برای اینکه تحریم‌ها را شکسته و نیازی به تولیدات خارجی نداشته باشیم نیازمند حمایت و تقویت واحدهای تولیدی و صنعتی داخلی هستیم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن خراسان شمالی با تاکید بر اینکه تولید کنندگان داخلی آماده تحقق منویات رهبری در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی هستند گفت: ظرفیت لازم برای  تولید وتامین همه جانبه کالاهای مورد نیاز در کشور فراهم است.

وی اضافه کرد: ایران اسلامی به لحاظ امکانات زیربنایی، نیروی کار و توان فنی دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی است که با به کار گیری این ظرفیت‌ها جمهوری اسلامی می‌تواند علاوه بر حل مشکلات واحد های تولیدی و اشتغال کشور ، با اقتدار در بازارهای جهانی با کشورهای پیشرفته رقابت کند.

صمدی خاطرنشان کرد: رونق اقتصادی، ایجاد زمینه‌های اشتغال مولد، رونق کسب و کار و تجارت، مهار تورم، فراهم شدن امکان رقابت کالاهای ایرانی با کالاهای خارجی همه دستاوردهایی هستند که با اجرای پیام رهبر معظم انقلاب نصیب ملت ایران خواهد شد.

انتهای پیام/غ10


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic