خبر رسانی ایران
جمعه 4 فروردین 1391

حمایت از کار و سرمایه ایرانی محورهای تحقق جهاد اقتصادی هستند

جمعه 4 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
حمایت از کار و سرمایه ایرانی محورهای تحقق جهاد اقتصادی هستند

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی گفت: این سه محور رکن‌های تحقق جهاد اقتصادی هستند.

خبرگزاری فارس: حمایت از کار و سرمایه ایرانی محورهای تحقق جهاد اقتصادی هستند

موسی‌الرضا ثروتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت:حمایت از کار و سرمایه ایرانی بهترین راهبرد برای شکوفایی اقتصادی است.

وی با بیان اینکه رهبری در پیام نوروزی خود به ابعاد مختلف جهاد اقتصادی که تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی بوده اشاره کردند تصریح کرد: این سه محور مورد تاکید رهبری برای رونق اقتصادی و اتکا به تولیدات داخلی است.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه وسملقان، گرمه وجاجرم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تحریم‌هایی که از طرف دشمنان علیه نظام اسلامی اعمال شده تکیه بر تولیدات ملی برای مقابله با این تحریم‌ها ضرورت دارد.

وی  با تاکید بر اینکه باید از تولیدات داخل کشور در بخش‌های مختلف استفاده کرد گفت : این مهم سبب افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی صنعتی داخل کشور و رونق اقتصادی خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی توسعه اشتغال زایی در واحدهای تولیدی و کاهش مشکلات را از مهمترین دست آوردهای تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی برشمرد.

وی همچنین توسعه بخش کشاورزی و افزایش ظرفیت تولیدات را از مهمترین ارکان نامگذاری امسال از سوی رهبر فرزانه انقلاب عنوان کرد و گفت: کشاورزی محور فعالیت جامعه را تشکیل داده و جمع زیادی از مردم کشور از این راه ارتزاق می‌کنند از این رو باید حداکثر استفاده  و بهره برداری را از این بخش داشت.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، گرمه وجاجرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این توانمندی در جمهوری اسلامی ایران بوده که در تولید اکثر  محصولات کشاورزی خودکفا شود  گفت: ما می‌توانیم علاوه بر افزایش ظرفیت تولیدی و تأمین مایحتاج داخلی، نیازهای خارجی را هم تأمین و به اقتصاد کشور رونق دهیم.

انتهای پیام/خ۲۰


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات