خبر رسانی ایران
جمعه 4 فروردین 1391

مسئولان به صورت عملی از تولید ملی حمایت کنند

جمعه 4 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

نماینده مردم کرج در مجلس:
مسئولان به صورت عملی از تولید ملی حمایت کنند

خبرگزاری فارس: نماینده مردم کرج در مجلس گفت: برای تحقق رهنمودهای رهبری در حمایت از تولید ملی، مسئولان دستگاه‌های مختلف باید به صورت عملی و جدی وارد میدان شوند.

خبرگزاری فارس: مسئولان به صورت عملی از تولید ملی حمایت کنند

فاطمه آجرلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: با توجه به تحریم‌های گسترده غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی و شرایط داخلی، تنها راه مقابله با تهدیدهای دشمنان توجه به رهنمودهای ولایت و عملی کردن راهکارهای ارائه شده از سوی معظم‌له است.

وی تصریح کرد: ایشان طی سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به مسائل و مشکلات اقتصادی جامعه داشتند که باید دید تاکید رهبری معظم انقلاب بر این موضوع به چه دلیلی است.

* رهبری شرایط امروز را از سال‌ها قبل پیش‌بینی می‌کردند

این مسئول با اشاره به روند نامگذاری سال‌ها از سوی رهبری معظم انقلاب افزود: معظم‌له شرایط امروز کشور به ویژه در زمینه فشارهای اقتصادی غرب علیه ایران را چندین سال قبل پیش‌بینی می‌فرمودند.

آجرلو ادامه داد: به همین دلیل چند سال اخیر را تحت عناوینی چون جهاد اقتصادی، همت و کار مضاعف و اصلاح الگوی مصرف نامگذاری فرمودند و برای این کار اهداف مشخصی داشتند.

وی تاکید کرد: به طور قطع اگر درایت معظم‌له نبود، بسیاری از توطئه‌ها،‌ تحریم‌ها و تهدیدهای غرب علیه جمهوری اسلامی ایران و مردم ما اجرایی شده و شرایط امروز کشور به شدت سخت‌تر از وضعیت فعلی بود.

* چاره‌ای به غیر از حمایت از تولیدات داخلی نداریم

نماینده مردم کرج،‌ اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی افزود: هدف اصلی دشمنان خارجی ضربه زدن به اقتصاد ایران و تحت فشار قرار دادن ملت ما است.

آجرلو گفت: آنها می‌خواهند مردم ما را تحت شدیدترین فشارهای اقتصادی قرار داده و از صدور اجناس حتی کالاهایی مانند دارو و غذا به ایران جلوگیری می‌کنند.

وی تاکید کرد: بنابراین برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن چاره‌ای به غیر از حمایت از تولید ملی و استفاده از کالاها و اجناس داخلی نداریم.

* با برگزاری سمینارهای معمولی از تولید ملی حمایت نمی‌شود

آجرلو خاطر نشان کرد: ایران اسلامی باید بی‌نیاز از واردات باشد و با همت و کار مضاعف همه نیازها را در داخل کشور تولید کنیم.

وی متذکر شد: تحقق این مهم نیازمند همت، وحدت، همدلی، کار سخت و همت بسیار است و نمی‌شود با برگزاری سمینارهای معمولی و بی نتیجه، از تولید ملی حمایت کرد.

نماینده مردم کرج در پایان تاکید کرد: بنابراین همانگونه که رهبری معظم انقلاب در پیام نوروزی خویش فرمودند، مسئولان باید به صورت جدی به اجرای رهنمودهای معظم‌له پرداخته و در این راه مردم نیز حمایت‌های لازم را مانند گذشته خواهند داشت.

انتهای پیام/غ10


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات