خبر رسانی ایران
جمعه 4 فروردین 1391

ضریب اشغال 100 درصدی بزرگترین هتل کرمان

جمعه 4 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

سخنگوی ستاد تسهیلات نوروزی کرمان اعلام کرد
ضریب اشغال 100 درصدی بزرگترین هتل کرمان

خبرگزاری فارس: سخنگوی ستاد تسهیلات نوروزی استان کرمان گفت: ظرفیت مجهزترین و بزرگترین مجموعه اقامتی کرمان در دو روز نخست فروردین ماه جاری به صورت 100 درصد تکمیل شد.

خبرگزاری فارس: ضریب اشغال 100 درصدی بزرگترین هتل کرمان

محمدمهدی افضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: برای نخستین بار در تاریخ هتلداری کرمان هتل پارس به عنوان مجهزترین و بزرگترین مجموعه اقامتی این خطه در دو روز نخست فروردین ماه جاری به صورت 100 درصد تکمیل شد.

وی بیان داشت: این هتل با 197 اتاق و سوئیت در دو روز نخست سال جاری در هر شبانه‌روز پذیرایی حدود 500 میهمان نوروزی بوده است.

افضلی عنوان کرد: ضریب 100 درصدی هتل پنج ستاره پارس کرمان بهترین هدیه نوروزی برای دست‌اندرکاران صنعت گردشگری استان است.

وی افزود: تا کنون تمام هتل‌های پنج، چهار و سه ستاره موجود در سطح استان کرمان به طور کامل تکمیل شده است.

افضلی گفت: افزایش تعداد و ماندگاری مسافران نوروزی در استان کرمان موجب ازدحام جمعیت در ستاد‌های استان در سه روز گذشته شد.

وی وزش طوفان در استان هرمزگان را مزیدی بر این علت دانست و خاطر‌نشان کرد: انتظار می‌رود با بهبود وضعیت آب و هوا در این استان از حجم مسافران کاسته و خدمات‌رسانی به گردشگران به وضعیت مطلوبی برسد.

افضلی با اشاره به افزایش اضطراری 400 کلاس به ظرفیت اسکان استان افزود: در حال حاضر بیش از 3 هزار و 600 کلاس برای اسکان مسافران تجهیز شده است.

وی ابراز داشت: در برخی از شهرستان‌های استان از قبیل کرمان وبم مسافران در سالن‌های ورزشی و اردوگاه‌های تفریحی و رفاهی اسکان یافته‌اند.

انتهای پیام/غ20


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات