خبر رسانی ایران
جمعه 4 فروردین 1391

دستگاه‌ها در سال تولید ملی صرفاً از تولیدات داخل استفاده کنند

جمعه 4 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس سازمان اقتصاد و دارایی خراسان شمالی:
دستگاه‌ها در سال تولید ملی صرفاً از تولیدات داخل استفاده کنند

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان اقتصاد و دارایی خراسان شمالی با برشمردن نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال تولید ملی تاکید کرد: باید دستگاه‌ها به عنوان بزرگ‌ترین مصرف کننده از این پس از تولیدات داخلی استفاده کنند.

خبرگزاری فارس: دستگاه‌ها در سال تولید ملی صرفاً از تولیدات داخل استفاده کنند

رضا بهمن پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد  با اشاره به اینکه نظارت بر خرید کالاهای دستگاه‌ها برای تحقق منویات رهبری امسال بیشتر خواهد شد اظهار داشت‌: بر همین اساس طی نامه‌ای به دستگاه‌ها بر خرید تولیدات داخلی تاکید خواهد شد.

وی با بیان اینکه مصرف تولیدات داخلی مزایای فراوانی برای کشور خواهد داشت افزود: بدون شک عمل به این فرمایشات موجب ایجاد اشتغال و ریشه کنی بیکاری و رشد اقتصادی در کشور شده و مطمئن‌ترین راهکار برای مقابله با تحریم‌های اقتصادی خواهد بود.

رئیس سازمان اقتصاد و دارایی خراسان شمالی حمایت از کار و سرمایه ایرانی و تلاش برای رونق تولیدات ملی  را زمینه ساز رونق اقتصادی، صنعتی و کشاورزی در داخل کشور عنوان کرد.

وی گفت: ایران اسلامی به لحاظ امکانات زیربنایی، نیروی کار و توان فنی دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی است که با به کار گیری این ظرفیت‌ها جمهوری اسلامی می‌تواند علاوه بر حل مشکلات واحد های تولیدی و اشتغال کشور ، با اقتدار در بازارهای جهانی با کشورهای پیشرفته رقابت کند.

بهمن پور اظهار داشت:دامنه پیام نوروزی امسال رهبر معظم انقلاب بسیار فراگیر و گسترده است، تمام آحاد مردم، تولید کنندگان و مصرف کنندگان را در بر می‌گیرد همه به نوعی در اجرای دقیق این پیام وظایفی دارند که در صورت اجرای درست آن همگان از آن منتفع خواهند شد.

رئیس سازمان اقتصاد و دارایی خراسان شمالی همچنین بر فرهنگ سازی از سوی رسانه‌ها برای ترویج استفاده از تولیدات داخلی تاکید کرد.

انتهای پیام/خ۲۰


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات