خبر رسانی ایران
جمعه 4 فروردین 1391

255 واحد گشتی امنیت عمومی استان یزد را تامین می‌کنند

جمعه 4 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

در ایام نوروز
255 واحد گشتی امنیت عمومی استان یزد را تامین می‌کنند

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی استان یزد گفت: در ایام نوروز 255 واحد گشتی امنیت عمومی استان یزد را تامین می کنند.

خبرگزاری فارس: 255 واحد گشتی امنیت عمومی استان یزد را تامین می‌کنند

منوچهر امان الهی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروز 35 ایستگاه پلیس در استان یزد در مبادی ورودی استان علاوه بر وظایف عمومی، پاسخگوی مسافران نوروزی هستند.

وی افزود: علاوه بر گشت های موجود در سطح استان، 35 واحد گشتی محسوس و 20 واحد گشتی محسوس در محورهای استان یزد تخلفات رانندگی را رصد خواهند کرد.

امان الهی خاطرنشان کرد: در این ایام با تخلفات حادثه ساز به شدت برخورد خواهد شد و خودروی رانندگانی که اقدام به تخلفاتی نظیر سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ و ... کنند، بین سه تا 10 روز توقف خواهند شد.

وی یادآور شد: 51 نقطه حادثه خیز در استان یزد شناسایی شده که این نقاط از 25 اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروز توسط پلیس پوشش داده خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان یزد همچنین از فعالیت 255 واحد گشتی در حوزه انتظامی استان یزد خبر داد و افزود: این واحدها امنیت عمومی استان یزد را تامین می کنند.

وی همچنین از فعالیت 10 واحد گشت دوچرخه در هسته مرکزی شهر یزد خبر داد و افزود: این واحدها بیشتر در بافت تاریخی یزد تردد خواهند داشت. 10 واحد گشت موتورسیکلت نیز راه اندازی شده که در نقاط مختلف شهر یزد تردد دارند و امنیت آن را تامین می‌کنند.

این مقام مسئول همچنین از ممنوعیت اسباب کشی در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و تاکید کرد: از اسباب کشی به دلیل شناسایی سارقان منازل بدون مجوز جلوگیری می شود. در نقاط پرتردد شهر که آثار تاریخی در آنها قرار دارند و محل تردد گردشگران نوروزی است نیز نیروهای پلیس مستقر خواهند شد.

انتهای پیام/خ۲۰


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات