خبر رسانی ایران
دوشنبه 7 فروردین 1391

تولید ملی نیازمند جهاد اقتصادی است

دوشنبه 7 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

امام جمعه شوشتر:
تولید ملی نیازمند جهاد اقتصادی است

خبرگزاری فارس: امام جمعه شوشتر گفت: تولید ملی نیازمند تلاش جدی در راستای جهاد اقتصادی است و در این باره باید تلاش بسیار زیادی شود.

خبرگزاری فارس: تولید ملی نیازمند جهاد اقتصادی است

حجت‌الاسلام شکرالله سلیمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار داشت: تولید ملی و حمایت از سرمایه‌گذاری ایرانی نیازمند تلاشی جدی در راستای جهاد اقتصادی است و باید دانست که با به پایان رسیدن سال90 جهاد اقتصادی به پایان نرسیده است.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید برای اجرایی شدن شعار سال91 برنامه‌ریزی داشته باشند، تاکید کرد: مسئولان باید تلاش کنند تا در عرصه اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری گام بردارند و در این باره بکوشند تا عملی شدن این شعار بیش از سال90 باشد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه نباید برای سال91 به شعار دادن و تبلیغات ختم شویم، افزود: باید از شعار دادن و تبلیغ در این باره دست برداشت و در راستای عملی شدن شعار سال بکوشیم و در سال3 برابر سال قبل کار کنیم.

سلیمانی با تاکید بر اینکه شوشتر نیازمند مسئولانی جهادی است، افزود: شوشتر نیازمند مسئولانی دارد که در روز از 24 ساعت 20 ساعت را کار کنند تا در عقب افتادگی‌های موجود گامی مثبت و موثر برداشته شود و بتوان گوشه‌ای از محرومیت‌های این شهر تاریخی و مذهبی را جبران کرد.

انتهای پیام/خ۳۰


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات