خبر رسانی ایران
چهارشنبه 11 مرداد 1391

ارائه دستاوردهای تألیفی و تجسمی نخبگان شاهد و ایثارگر در نمایشگاه قرآن

چهارشنبه 11 مرداد 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

با برپایی غرفه «شاهدان وحی» صورت گرفت
ارائه دستاوردهای تألیفی و تجسمی نخبگان شاهد و ایثارگر در نمایشگاه قرآن

خبرگزاری فارس: دستاوردهای قرآنی، فرهنگی و هنری خانواده‌های شاهد و ایثارگر در غرفه «شاهدان وحی» بیستمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم ارائه می‌شود.

خبرگزاری فارس: ارائه دستاوردهای تألیفی و تجسمی نخبگان شاهد و ایثارگر در نمایشگاه قرآن

به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت فارس (باشگاه توانا)، همزمان با برپایی بیستمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با برپایی غرفه‌ای تحت عنوان «شاهدان وحی» در دو بخش تألیفی و هنری، دستاوردهای علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری خانواده شهدا و ایثارگران تهران و برخی استان‌های کشور را در حوزه قرآن کریم به نمایش گذاشته است.

در این غرفه، علاوه بر آثار و تألیفات، مقالات و پژوهش‌های قرآنی، هنرهای تجسمی در حوزه قرآن کریم نیز که حاصل تلاش خانواده‌های شاهد و ایثارگر است، در معرض دید عموم قرار گرفته است.

بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ به نمایندگی از استان‌های کشور در این نمایشگاه حضور دارد و علاوه بر نمایش دستاوردهای خانواده‌های شاهد و ایثارگر تهرانی، آثاری از ایثارگران استان‌های دیگر نیز ارائه شده است.

علاوه بر این، بیش از 20 چهره برتر شاهد و ایثارگر هنرهای تجسمی کشور در غرفه «شاهدان وحی» در بیستمین نمایشگاه قرآن کریم هنر خود را در قالب کارگاه‌های تجسمی به تصویر می‌کشند.

این کارگاه‌های تجسمی در رشته‌های خوشنویسی، تذهیب، معرق، منبت، خوشنویسی لاتین، نقاشی و نقاشی‌خط، جلدسازی قرآن و کلاژ از جمله برنامه‌های بخش تجسمی بیستمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است که 15 کارگاه در 87 نوبت از اولین روز ماه مبارک رمضان شب‌ها در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic