خبر رسانی ایران
شنبه 19 آذر 1390

دادگر: موافق جدایی طالب‌لو از شاهین بوشهر نیستیم

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

ما هم مثل پرسپولیس و داماش سه گل خوردیم
دادگر: موافق جدایی طالب‌لو از شاهین بوشهر نیستیم

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر گفت: وحید طالب‌لو می‌خواهد از ما جدا شود اما باشگاه با این مسئله موافقت نمی‌کند.

خبرگزاری فارس: دادگر: موافق جدایی طالب‌لو از شاهین بوشهر نیستیم

علی دادگر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شکست 3 بر یک شاهین بوشهر برابر سایپا و ارتباط این مسئله به مشکلات مالی، گفت: این باخت ارتباطی به مسایل مالی نداشت و بازیکنان ما تمام تلاششان را انجام دادند. نیمه دوم به طور کامل دست ما بود اما چنین شکست‌هایی در فوتبال رخ می‌دهد. ما هم مثل داماش گیلان و پرسپولیس در روز جمعه سه گل خوردیم.

وی در مورد اینکه مشکلات مالی شاهین بوشهر حل خواهد شد یا نه گفت: بخشی از مشکلات تا نیم فصل حل می‌شود اما ما به دنبال این مسئله هستیم که مشکلات را به طور کامل حل و فصل کنیم.

مدیرعامل شاهین بوشهر در مورد جدایی وحید طالب‌لو در نیم فصل اظهار داشت: طالب‌لو خودش چنین نظری دارد اما باشگاه با این مسئله موافقت نمی‌کند و چنین بازیکن خوبی را از دست نمی‌دهیم.

دادگر در مورد مشکل ایوان پتروویچ با فیروز کریمی گفت: مشکلی وجود ندارد و کریمی دیروز از بازی این بازیکن رضایت نداشت و او را تعویض کرد.
انتهای پیام/
شنبه 19 آذر 1390

خاطرات «حبیب‌الله کلانتری» از اسارت در زندان‌های ابوغریب و الرشید منتشر می‌شود

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

به همت هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی؛
خاطرات «حبیب‌الله کلانتری» از اسارت در زندان‌های ابوغریب و الرشید منتشر می‌شود

خبرگزاری فارس: مجموعه خاطرات آزاده خلبان دفاع مقدس «حبیب‌الله کلانتری» با بیان شکنجه‌های اسرا در زندان‌های ابوغریب و الرشید با عنوان «یک پنجره برایم کافیست» منتشر می‌شود.

خبرگزاری فارس: خاطرات «حبیب‌الله کلانتری» از اسارت در زندان‌های ابوغریب و الرشید منتشر می‌شود

رامین عبدالیان ایرانشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: مجموعه خاطرات آزاده خلبان دفاع مقدس «حبیب‌الله کلانتری» که 10 سال و چند ماه از عمر خود را در سلول زندان‌های ابوغریب و الرشید گذرانده با عنوان «یک پنجره برایم کافیست» منتشر می‌شود.

وی ادامه داد: برای انتشار این کتاب حدود یک ماه مصاحبه با این آزاده داشتیم و پس از جمع‌آوری اطلاعات و تدوین، مستند داستانی 300 صفحه‌ای آماده شد که تا ماه آینده توسط هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی در هوانیروز منتشر می‌شود.

نویسنده کتاب «یک پنجره برایم کافیست» بیان داشت: این آزاده خلبان 3 ماه بعد از آغار جنگ تحمیلی به اسارت عراق درمی‌آید؛ وی حدود 4 سال در زندان ابوغریب بود و بقیه دوره اسارتش را در زندان الرشید گذرانده است؛ در حالی که نام وی به همراه 33 نفر از اسرای ایرانی از جمله شهید «حسین لشکری» در لیست اسرای ایرانی صلیب سرخ جهانی نبود.

وی در خصوص انتخاب عنوان کتاب بیان داشت: جانباز دفاع مقدس «حبیب‌الله کلانتری» دوره 3 ماهه اسارت خود در استخبارات عراق را داخل سلولی که به شکل گاوصندوق بوده، گذرانده است؛ تنها ارتباط آنها با بیرون، فضایی به اندازه یک آجر بوده که آن را هم میله آهنی زده بودند؛ وی پس از انتقال به زندان ابوغریب، همین وضعیت را داشته که دچار مشکلات تنفسی شده است.

عبدالیان ایرانشاهی خاطرنشان کرد: شرایط زندان طوری بود که به جز مسئولان زندان ابوغریب، حتی نگهبان‌های عراقی هم نفهمیدند داخل اتاق چند نفر زندگی می‌کنند.
 
وی گفت: با توجه به ویژگی‌های خاص دوران اسارت، عنوان «یک پنجره برایم کافیست» را برای به تحریر درآوردن سختی‌های یک آزاده در اسارت بعثی‌ها در نظر گرفتم.
انتهای پیام/
شنبه 19 آذر 1390

دبیر ستاد مبارزه با عرضه محصولات فرهنگی غیرمجاز منصوب شد

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

با حکم وزیر ارشاد؛
دبیر ستاد مبارزه با عرضه محصولات فرهنگی غیرمجاز منصوب شد

خبرگزاری فارس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی «سعید جابری‌انصاری» را به عنوان دبیر ستاد مبارزه با عرضه محصولات فرهنگی غیرمجاز منصوب کرد.

خبرگزاری فارس: دبیر ستاد مبارزه با عرضه محصولات فرهنگی غیرمجاز منصوب شد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: بر اساس تبصره ماده 3 آیین نامه ستاد مبارزه با عرضه آثار دیداری و شنیداری غیرمجاز، مصوب جلسه مورخ 23 خردادماه 90 شورای معاونان و با توجه به تجربه و تعهد و شایستگی‌های جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «دبیر ستاد مبارزه با عرضه محصولات فرهنگی غیرمجاز» منصوب می‌شوید.

امید است با توکل بر خداوند متعال و در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) در پیشبرد اهداف ستاد و وظایف مندرج در ماده 5 آیین‌نامه و تعامل و همکاری با اعضای محترم آن موفق و موید باشید.

انتهای پیام/
شنبه 19 آذر 1390

پاکستان در لیست تهدیدات بالقوه آمریکا در سال 2012 قرار گرفت

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

پاکستان در لیست تهدیدات بالقوه آمریکا در سال 2012 قرار گرفت

خبرگزاری فارس: آمریکا در تازه‌ترین فهرست منتشره خود درباره مهم‌ترین تهدیدات بالقوه پیش‌روی این کشور در سال 2012، درگیری با پاکستان را جزو تهدیدات اصلی خود قلمداد کرده است.

خبرگزاری فارس: پاکستان در لیست تهدیدات بالقوه آمریکا در سال 2012 قرار گرفت

به گزارش فارس، شورای "مرکز اقدامات پیشگیرانه روابط خارجی" آمریکا با کمک مقامات و کارشناسان آمریکایی لیست سالانه تهدیدات و درگیری‌های احتمالی آمریکا در سال 2012 را تهیه کرد.

در این فهرست، چندین مورد به عنوان تهدیدات مهم پیش‌روی آمریکا در سال 2012 مطرح شده است، درگیری آمریکا با پاکستان که به واسطه یک حمله یا عملیات ضد تروریستی تشدید می‌شود، تشدید بحران یورو که می‌تواند بار دیگر آمریکا را دچار بحران اقتصادی کند و بی‌ثباتی در عربستان که می‌تواند منابع نفتی جهان را به مخاطره اندازد، در این لیست تهدیدات آمده است.

تهدیداتی که از سال گذشته همچنان در صدر این فهرست قرار دارند نیز عبارتند از: درگیری احتمالی آمریکا و چین، بی‌ثباتی داخلی در پاکستان و تشدید بحران هسته‌ای با ایران یا کره شمالی.

به گزارش روزنامه "نیشن" پاکستان، "میکا زینکو" از مسئولان این مرکز، هدف از تهیه این فهرست را کمک به سیاستگذاران آمریکایی برای مقابله با چالش‌های پیش‌روی آینده و جبران ضعف‌های آمریکا در پیش‌بینی بی‌ثباتی‌ها و درگیری‌های آتی دانست و افزود: با پیش‌بینی این وقایع می‌توان جلوی درگیری‌های نظامی پرهزینه و بلندمدت آمریکا را گرفت.

در این گزارش، خطر درگیری با پاکستان پس از کشته شدن اسامه بن لادن، جزو تهدیدات مهم سال 2011 ذکر شده است.

همچنین خطر افزایش بی‌ثباتی در کشور پادشاهی سنی بحرین نیز جزو تهدیدات رده دوم مطرح شده است.

انتهای پیام/م
شنبه 19 آذر 1390

5 فرنگی‌کار ایران راهی نیمه‌نهایی شدند/ پیروزی رضایی مقابل خوشتوف روس

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

/رقابت‌های کشتی آزمایشی المپیک 2012 - لندن/
5 فرنگی‌کار ایران راهی نیمه‌نهایی شدند/ پیروزی رضایی مقابل خوشتوف روس

خبرگزاری فارس: فرنگی‌کاران کشورمان کار خود را با 6 پیروزی در رقابت‌های کشتی فرنگی آزمایشی المپیک 2012 لندن آغاز کردند.

خبرگزاری فارس: 5 فرنگی‌کار ایران راهی نیمه‌نهایی شدند/ پیروزی رضایی مقابل خوشتوف روس

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، رقابت‌های کشتی آزمایشی المپیک 2012 از ظهر امروز به وقت تهران در مجموعه اکسل شهر لندن آغاز شده است که 5 نماینده کشورمان با برتری مقابل حریفان به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند.

* در 55 کیلو که 6 کشتی‌گیر حضور دارند، سامان عبدولی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف چوی گیو جین دارنده مدال نقره جهان از کره جنوبی می‌رود.
 
* حمید سوریان در 60 کیلو پس از استراحت در دور نخست در دور دوم وینچنزو ماستری از ایتالیا را با نتیجه 2 بر صفر و 3 بر صفر شکست داد تا در مرحله نیمه نهایی به مصاف ارسلان عبدلین از روسیه برود. احتمال رویارویی سوریان و بایراموف در این دیدار فینال این مسابقات وجود دارد.

* در 66 کیلو امید نوروزی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم ژن ژی از چین را با نتیجه 2 بر صفر و 3 بر صفر مغلوب کرد. وی در مرحله نیمه نهایی به مصاف آدام کوراک از روسیه می‌رود.

* محسن قاسمی در 74 کیلو پس از استراحت در دور نخست در دور دوم کاسینن از فنلاند را با ضربه فنی شکست داد تا در مرحله نیمه نهایی به مصاف الکساندر چخیرکین از روسیه برود.

* قاسم رضایی در 96 کیلو در دور اول الو توم از استونی را با نتیجه یک بر صفر و یک بر صفر شکست داد. وی در دور دوم مقابل اصلان‌بیک خوشتوف کشتی‌گیر سرشناس روس با نتایج مشابه یک بر صفر به پیروزی رسید تا در مرحله نیمه نهایی به مصاف رامی آنترو هیتانمی از فنلاند برود.

* در 120 کیلو که 11 کشتی‌گیر حضور دارند، بشیر باباجان‌زاده در دور نخست مقابل هیکی نابی از استونی با نتیجه صفر بر 2، 2 بر صفر و یک برصفر به پیروزی رسید. وی در دور دوم مقابل یوهان یورن از سوئد با نتایج مشابه 2 بر صفر شکست خورد.
تیم ایران در این رقابت‌ها در وزن 84 کیلوگرم نماینده‌ای ندارد.

مسابقات کشتی فرنگی آزمایشی المپیک 2012 لندن امشب به پایان می‌رسد و مسابقات آزاد فردا (یکشنبه) در شهر لندن برگزار می‌شود که تیم ایران با 3 نماینده حضور دارد.
انتهای پیام/آ
شنبه 19 آذر 1390

سخنان مقام معظم رهبری نقشه راه بسیج است

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:
سخنان مقام معظم رهبری نقشه راه بسیج است

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان این که سخنان مقام معظم رهبری نقشه راه برای حرکت بسیج است، تصریح کرد: بنا به فرمایش ایشان بسیج سیاسی است اما سیاست باز و جناحی نیست.

خبرگزاری فارس: سخنان مقام معظم رهبری نقشه راه بسیج است

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت‌الاسلام محمدکاظم بهرامی در جمع مسئولان پایگاه ثامن‌الائمه (ع) سازمان قضایی مرکز، شناخت اوضاع زمانه و آگاهی از مکر و حیله دشمنان را عوامل مؤثری در رسیدن نظام به اهداف خود دانست و اضافه کرد: بنا به تعبیر امام معصوم (ع) هر کس که عالم به زمانه باشد اشتباهات و فتنه‌ها به او هجوم نمی‌آورد زیرا با شناختی که دارد اوضاع را درک می‌کند و اسیر مکر و کید دشمن نمی‌شود.
 
وی با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری در خصوص «جذب حداکثری و دفع حداقلی» تصریح کرد: محبت باعث جذب افراد می‌شود زیرا مردم تشنیه محبت هستند و اگر این محبت به خاطر خدا باشد بهترین اعمال است و بغضی هم اگر هست باید برای خدا باشد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، نقش محبت به مردم را در فریضه امر به معروف و نهی از منکر هم بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: امام خمینی (ره) می‌فرمایند که آمر به معروف و ناهی از منکر باید مثل پدری مهربان باشد.

بهرامی، کار برای رضای خدا را یکی از ویژگی‌های بسیجیان بر شمرد و گفت: تلاش و فعالیت با خلوص نیت بسیار ارزشمند است و وقتی که اخلاقی می‌آید خودخواهی و تکبر از بین می‌رود.
 
وی تأکید کرد: هر کسی که برای خدمت به اسلام و مسلمین پا در رکاب باشد، بسیجی است.
 
مهدی نهاوندی فرمانده پایگاه ثامن الائمه (ع) سازمان قضایی مرکز نیز در ابتدای این دیدار گفت: بسیج ماندگارترین یادگار و میراث حضرت امام خمینی (ره) است و در سال‌های دفاع مقدس نشان داد که قدرتمند‌ترین نهاد برای حفظ انقلاب است.

نهاوندی گفت: اکنون با ورود به دهه چهارم انقلاب که دهه پیشرفت و جهاد علمی است بسیجیان در پی آن هستند تا فرزند زمان خود باشند و در حال حاضر شرکت در جهاد علمی از تکالیف بسیج است و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری بسیج صرفا یک نیروی نظامی نیست.

وی برگزاری همایش‌های فصلی در طول سال، بزرگداشت هفته دفاع مقدس همراه با مراسم ویژه و برپایی نمایشگاه، برگزاری مسابقات فرهنگی و کتابخوانی، برپایی ماهانه جلسات اخلاقی و مذهبی همراه با روخوانی قرآن و سخنرانی دادستان نظامی تهران، برگزاری ادروهای زیارتی و راهیان نور و تشکیل و اعزام تیم‌های کوهنوردی به ارتفاعات البرز را از جمله فعالیت‌های این پایگاه برشمرد.
انتهای پیام/
شنبه 19 آذر 1390

سرلشکر فیروزآبادی نحوه به کنترل درآوردن پهپاد جاسوسی آمریکا را تشریح کرد

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

سرلشکر فیروزآبادی نحوه به کنترل درآوردن پهپاد جاسوسی آمریکا را تشریح کرد

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گزارشی از نحوه به کنترل درآوردن هواپیمای فوق مدرن بدون سرنشین جاسوسی آمریکا توسط نیروهای مسلح کشورمان را به اطلاع اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام رساند.

خبرگزاری فارس: سرلشکر فیروزآبادی نحوه به کنترل درآوردن پهپاد جاسوسی آمریکا را تشریح کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ابتدای جلسه امروز (شنبه) مجمع تشخیص مصلحت نظام، گزارشی از نحوه به کنترل درآوردن هواپیمای فوق مدرن بدون سرنشین جاسوسی آمریکا توسط نیروهای مسلح کشورمان به اطلاع اعضا رساند.

در این جلسه اقدام پیروزمندانه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در عرصه جنگ الکترونیکی با دشمنان نظام، مورد تقدیر و تشکر اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گرفت.
انتهای پیام/
شنبه 19 آذر 1390

فرمانده ناجا درباره عملکردش به مجلس گزارش می‌دهد

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

هفته جاری؛
فرمانده ناجا درباره عملکردش به مجلس گزارش می‌دهد

خبرگزاری فارس: سردار احمدی‌مقدم هفته جاری درباره عملکرد مرتبط با وظایفش و پیش‌بینی برآورد بودجه 91 با حضور در کمیسیون عمران، گزارش می‌دهد.

خبرگزاری فارس: فرمانده ناجا درباره عملکردش به مجلس گزارش می‌دهد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته جاری با تشکیل جلساتی پس از رأی‌گیری درباره طرح اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها مصوب 1374 و اصلاحیه بعدی آن، در زمینه لایحه موافقتنامه تأسیس دالان حمل و نقل و گذر بین‌المللی بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران، سلطان‌نشین عمان، دولت قطر، ترکمنستان و جمهوری ازبکستان نیز رأی‌گیری می‌کنند.

استماع و بررسی گزارش سردار احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی کشور در مورد عملکرد مرتبط با وظایف کمیسیون عمران و پیش‌بینی برآورد بودجه سال 1391 کل کشور از دیگر برنامه‌های کمیسیون عمران در هفته جاری خواهد بود.

این کمیسیون با دعوت از مسئولان سازمان خصوصی‌سازی، گزارش آنان درباره عملکرد بودجه 1390 کل‌کشور را استماع می‌کند.

ارائه گزارش عملکرد سال اول برنامه پنجم توسعه و بودجه 1390 وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، وزارت نیرو (بخش آب و فاضلاب)، وزرت کشور (سازمان شهرداری‌ها و رهیاری‌های کشور) و شهرداری‌های کلان‌شهرها توسط معاونین بودجه دستگاه‌های اجرایی و پیش‌بینی برآورد سال 1391 کل کشور نیز در دستور کار کمیسیون عمران قرار دارد.
انتهای پیام/
شنبه 19 آذر 1390

وزارت بهداشت درباره کنترل مصرف بی‌رویه داروهای ضدسرطانی به مجلس گزارش می‌دهد

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

فردا؛
وزارت بهداشت درباره کنترل مصرف بی‌رویه داروهای ضدسرطانی به مجلس گزارش می‌دهد

خبرگزاری فارس: معاون وزارت بهداشت فردا با حضور در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره کنترل مصرف بی‌رویه داروهای ضدسرطانی و داروهای یارانه‌ای گزارش می‌دهد.

خبرگزاری فارس: وزارت بهداشت درباره کنترل مصرف بی‌رویه داروهای ضدسرطانی به مجلس گزارش می‌دهد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی طی جلساتی در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه،گزارش معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در خصوص کنترل مصرف بی‌رویه داروهای ضدسرطان و داروهای یارانه‌ای در کشور را استماع و بررسی می‌کنند.

همچنین اعضای این کمیسیون، بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون محل مطب پزشکان مصوب 1366 را در دستور کار دارند.

معاون وزارت بهداشت و درمان عصر روز سه‌شنبه یکشنبه برای ارائه گزارشی در زمینه چگونگی اجرای بسته خدمات سلامت و برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حاضر می‌شود.

استماع گزارش ستاد مدیریت بحران در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیگر دستور کار کمیسیون مذکور است.

کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با تشکیل جلساتی، طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس که اعاده شده از شورای نگهبان است را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

بررسی موضوعات ارجاعی به کمیسیون در خصوص ساختار تشکیلات اداری مجلس شورای اسلامی نیز از دیگر دستورکارهای کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی است.
انتهای پیام/
شنبه 19 آذر 1390

تیم فوتبال نوجوانان مقابل گرجستان شکست خورد

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

تیم فوتبال نوجوانان مقابل گرجستان شکست خورد

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال نوجوانان در اولین دیدار دوستانه اش در اردوی گرجستان با نتیجه دو بر صفر مغلوب تیم نوجوانان گرجستان شد.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال نوجوانان مقابل گرجستان شکست خورد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم نوجوانان روز گذشته با ترکیب مهدی صدقیان ، سیدمجید حسینی ، کمیل حق زاده ، امیر نصر آزادانی (از دقیقه 55 کیوان هاشمی) ، ایمان عابدی پور (از دقیقه 65 محمد یاسینی ) ، ساسان جافری ، عرفان وجدانی ، محمد بائوج (از دقیقه 70 مجتبی مهتدایی) ، علی ریگی ، صادق محرمی (از دقیقه 75 علی شجاعی ) و محمدرضا بازاج به مصاف تیم نوجوانان گرجستان رفت و با دو گل که در دقایق 38 و 80 بازی دریافت کرد دو بر صفر مغلوب حریفش شد.

تیم نوجوانان امروز تمرینات ریکاوری خواهد داشت و فردا در نوبت صبح ساعت 11 تمرین خواهد کرد و دوشنبه ساعت ۱۴:۳۰ دیدار دومش را مقابل تیم نوجوانان گرجستان انجام خواهد داد.
دو بازیکن تیم نوجوانان علی هزامی و سید سجاد سید به دلیل سرماخوردگی در بازی اول حضور نداشتند اما در بازی دوم حضور پیدا خواهند کرد. کاروان تیم نوجوانان سه شنبه به ایران بازخواهد گشت.
انتهای پیام/خ
شنبه 19 آذر 1390

ورزشکاه آزادی در کمتر از 30 دقیقه تخلیه شد

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس پلیس بزرگراه‌های تهران:
ورزشکاه آزادی در کمتر از 30 دقیقه تخلیه شد

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس بزرگراه‌های تهران از تخلیه پارکینگ‌های استادیوم آزادی بعد از شهرآورد 73 در کمتر از 30 دقیقه خبر داد.

خبرگزاری فارس: ورزشکاه آزادی در کمتر از 30 دقیقه تخلیه شد

سرهنگ کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: در بازی دیروز همکاری بسیار مناسبی ما بین پلیس، تماشاچیان و شرکت اتوبوس‌رانی ایجاد شد بطوری که پارکینگ‌های استادیوم در کمتر از نیم ساعت تخلیه شد.

وی گفت: هیچ‌گونه تصادف خاصی در محورهای اطراف استادیوم رخ نداد و همین موضوع عاملی بر تردد نسبتا روان خودروها در این بخش شد.

کرمی در پایان گفت: از تمامی تماشاچیان که همکاری لازم را برای ایجاد نظم ترددی با پلیس داشتند تشکر می‌کنیم و امیدواریم این هماهنگی در بازی‌های آینده تکرار شود.
انتهای پیام/
شنبه 19 آذر 1390

وزیریان پوستر چهارمین جشنواره تجسمی فجر را طراحی کرد

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

وزیریان پوستر چهارمین جشنواره تجسمی فجر را طراحی کرد

خبرگزاری فارس: علی وزیریان پوستر چهارمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر را طراحی کرد.

خبرگزاری فارس: وزیریان پوستر چهارمین جشنواره تجسمی فجر را طراحی کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، علی وزیریان؛ هنرمند طراح گرافیست پوستر چهارمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر را طراحی کرده است.
وزیریان متولد 1339  و دانش‌آموخته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. علی وزیریان فعالیت در زمینه گرافیک را با طراحی پوستر فیلم‌های سینمایی آغاز کرد.
چهارمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در رشته‌های نقاشی،خوشنویسی، نگارگری، سفال و سرامیک، مجسمه سازی، عکاسی، پوستر، کاریکاتور، تصویرگری و فیلم‌های تجسمی 10 بهمن تا 14 اسفند ماه در 32استان و چندکشور خارجی برگزار می‌شود.
مهلت ارسال آثار در بخش آزاد و اصلی چهارمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر تا 10 دی ماه و برای بخش ویژه بیداری اسلامی تا 20دی ماه است و در رشته فیلم‌های تجسمی، هنرمندان و موسسات تا پایان دی ماه می‌توانند آثار خود را به جشنواره ارسال کنند.
انتهای پیام/ا
شنبه 19 آذر 1390

اسد: سوریه بر توطئه خارجی پیروز شده و بحران رو به انتهاست

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

«غربی‌ها نمی‌توانند سوریه را محاصره کنند/ایران با ماست»
اسد: سوریه بر توطئه خارجی پیروز شده و بحران رو به انتهاست

خبرگزاری فارس: رئیس جمهوری سوریه چندی پیش در دیدار یک هیئت لبنانی با وی با تاکید بر اینکه غربی‌ها با محاصره سوریه در حقیقت خود را محاصره می‌کنند، تاکید کرد که بحران سوریه در پایان راه خود است و سوریه برای آن پیروز شد.

خبرگزاری فارس: اسد: سوریه بر توطئه خارجی پیروز شده و بحران رو به انتهاست

به گزارش فارس، منابع لبنانی که چندی پیش در قالب هیئتی از دروزی‌های لبنان با سفر به دمشق، با بشار اسد رئیس جمهوری سوریه دیدار کردند، به نقل از وی اعلام کردند که بشار اسد از وضعیت حاکم بر سوریه اطمینان کافی داشت.

این منابع با بیان اینکه بشار اسد در وضعیت خوبی قرار داشت، به نقل از وی تاکید کردند که سوریه بر توطئه بیگانگان فائق آمده و اتفاقات بحران در پایان راه خود است و همه امور تحت کنترل دولت سوریه است.

روزنامه الانباء کویت به نقل از این منابع نوشت: بشار اسد تاکید کرد که پیام‌هایی از کسانی که علیه ما اقدام کردند، به دمشق می‌رسد مبنی بر اینکه ما بزودی به سوریه بازمی‌گردیم.

بنا بر این گزارش، بشار اسد در ادامه این سوال را مطرح کرده است که «چه کاری می‌توانند انجام بدهند؟... هیچ کاری نمی‌توانند بکنند. هر چه اکنون در جریان است، توطئه‌ای خارجی است که از کانال کشورهای خلیج [فارس] انجام می‌شود».

بشار اسد در این دیدار تاکید کرده است که «برخی دولت‌های عربی در خلیج [فارس] تنها درد اعراب هستند».

به گفته بشار اسد «هیچ کس نمی‌تواند سوریه را محاصره کند. آنان [غربی‌ها و اتحادیه عرب] با تصمیم‌های خود، خودشان را محاصره می‌کنند. ایران با ماست. عراق نیز بزودی با خروج آمریکا به بهترین وضعیت خود بازمی‌گردد. لبنان در کنار ماست و اردن نیز تحریم‌ها را رد کرده است. پس چه کار خواهند کرد؟ هیچ کس قادر نیست سوریه را محاصره کند».

اسد در پاسخ به سوالی درباره ترکیه نیز تصریح کرد که آنان نیز حمله به سوریه از خاکشان را رد می‌کنند.

رئیس جمهوری سوریه همچنین گفت که «ما کنترل را کاملا در دست داریم و وضعیت ما قدرتمند و ثابت است. آنان تلاش می‌کنند با اقدامات تروریستی که از خارج حمایت می‌شود، ثبات کشور را بر هم بزنند.

اسد در ادامه نیز تاکید کرد: تهدید و ارعاب و اقدامات رسانه‌ای صدمه‌ای به ما نمی‌زند. ترس در قاموس ما وجود ندارد و روحیه ما بالاست.

چندی پیش نیز برخی منابع خبری اعلام کردند که بشار اسد تا دو هفته دیگر پیروزی کشورش بر توطئه خارجی را اعلام خواهد کرد.

انتهای پیام/.++
شنبه 19 آذر 1390

تعیین حافظ منافع در انگلیس فعلا مطرح نیست

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

مهمان‌پرست در گفت‌وگو با فارس:
تعیین حافظ منافع در انگلیس فعلا مطرح نیست

خبرگزاری فارس: سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه رابطه ایران و انگلیس به طور کامل قطع نشده، گفت: فعلاً به لحاظ روابط سیاسی در مرحله‌ای نیستیم که تعیین حافظ منافع در انگلیس مطرح باشد.

خبرگزاری فارس: تعیین حافظ منافع در انگلیس فعلا مطرح نیست

رامین مهمان‌پرست در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس در خصوص اینکه استنباط خبرنگار فارس در مصاحبه با شما در زمان ورود دیپلمات‌های ایران به کشور این بوده که وزارت خارجه به دنبال تعیین حافظ منافع در لندن است، اظهار داشت: با توجه به اینکه رابطه کشور ما و انگلیس به طور کامل قطع نشده، فعلاً به لحاظ روابط سیاسی در مرحله‌ای نیستیم که تعیین حافظ منافع در انگلیس مطرح باشد.

وی افزود: ما به دنبال روشن شدن آخرین وضعیت روابط و تصمیمات مقتضی در این زمینه هستیم.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی در عین حال تأکید کرد: تعیین دفتر حفاظت منافع زمانی قابل پیگیری است که روابط سیاسی دو کشور به طور کامل قطع شده باشد و از طریق دفتر حفاظت منافع موضوعات دو کشور پیگیری شود.

انتهای پیام/خ
شنبه 19 آذر 1390

فیس‌بوک باز هم آلت دست کلاهبرداران اینترنتی شد

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

تازه‌های وب و اینترنت؛
فیس‌بوک باز هم آلت دست کلاهبرداران اینترنتی شد

خبرگزاری فارس: هرزنامه نویسان و کلاهبرداران اینترنتی یک بار دیگر از امکانات سایت فیس بوک برای انتشار اخبار دروغ و هراس انگیز استفاده کردند.

خبرگزاری فارس: فیس‌بوک باز هم آلت دست کلاهبرداران اینترنتی شد

به گزارش فارس به نقل از اینترنت ویک، این افراد با انتشار خبر و عکسی دروغین در فیس بوک مدعی شدند یک هنرمند مشهور آمریکایی در لس آنجلس یا نیویورک توسط یکی از طرفداران افراطیش مورد حمله قرار گرفته و به شدت مجروح شده است.
به دنبال این خبر لینکی هم برای کاربران فیس بوک ارسال شده که در صورت کلیک کردن بر روی آن کاربر به سوی سایت های کلاهبردار و حاوی کدهای مخرب هدایت می شود. کاربران با مشاهده عکسی که همراه با این خبر ارسال شده تصور می کنند این فرد با استفاده از چاقو به شدت از پشت مجروح شده  و به همین علت برای باز کردن لینک ارسالی و کلیک کردن بر روی آن تشویق می شوند.
لینک یاد شده ظاهرا حاوی ویدیویی در ارتباط با این حمله است، اما در زمانی که کاربر تصور می کند در انتظار دریافت ویدیو است کدهای مخرب بر روی رایانه اش نصب می شود. بسیاری از کاربران هم ندانسته با به اشتراک گذاری چند باره این لینک به انتشار کدهای مخرب کمک می کنند. کارشناسان امنیتی تاکنون بارها به کاربران اینترنت در مورد خطرات کلیک کردن بر روی لینک های مشکوک هشدار داده اند.
انتهای پیام/ح
  • کل صفحات: 2
  • 1  
  • 2  


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic